WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Встановлення датчиків палива

Контакти:
встановлення-датчика-палива

Датчик рівня палива (FLS) або датчик пального встановлюються використовується підприємствами та транспортниками для вимірювання поточного рівня палива в баку та підвищення ефективності його використання. На паливо припадає до 60% вартості ланцюжка поставок, а нещодавнє підвищення цін на пальне в Україні ще більше підштовхнуло підприємства до інтеграції свого автопарку з паливними датчиками.

*Датчики рівня палива використовують для більш ефективного маршруту, та мінімізації ризиків крадіжки пального.

Переваги використання датчика рівня палива

Сучасні датчики палива інтегровані з телематичною системою, щоб надати цифрову інформацію про паливо та дані про місцезнаходження автомобіля. Інтеграція системи з датчиком палива може допомогти підприємствам і транспортникам покращити паливну ефективність своїх транспортних засобів і зменшити випадки крадіжок пального та інших зловживань завдяки доступності даних про місцезнаходження в реальному часі. На додаток до цього існує кілька систем управління паливом .

Проблеми, з якими стикаються підприємства при установці датчиків палива

Забезпечення сумісності під час встановлення будь-якого апаратного пристрою у ваш автомобіль має вирішальне значення для майбутніх оновлень та інтеграції, коли кожна додаткова система може бути взаємопов’язана та надавати важливу інформацію. Наприклад, ми розглянули, як інтеграція системи управління паливом і системи моніторингу може допомогти підприємствам стримувати крадіжки пального та інші зловживання.

Несумісність з попередньо встановленим телематичним пристроєм

Підприємства, будівельні та логістичні компанії, часто стикаються з проблемами несумісності, встановлюючи датчики палива у свою вантажівку. Несумісність виникає через те, що на їхніх вантажівках уже попередньо встановлено телематичний пристрій, який несумісний із датчиками палива, оскільки в них відсутні вхідні порти, необхідні для датчиків палива, які використовують цифрові сигнали. Таким чином, надзвичайно важливо встановити телематичні пристрої, які забезпечують необхідний доступ для майбутньої інтеграції з іншим додатковим обладнанням.

Неточне вимірювання палива для вантажівок

Неточне вимірювання рівня палива також є постійною проблемою, з якою стикаються деякі підприємства та транспортники. Може бути складно визначити точну причину неточного вимірювання, оскільки вона буде відрізнятися від випадку до випадку. Однак у більшості випадків причиною є погане встановлення або несумісний телематичний пристрій. Як наслідок, це призводить до коливань вимірювання напруги, спричиняючи неточність у зборі даних.

Датчик рівня палива для вантажівок з кількома паливними баками

Нарешті, великовантажні автомобілі, спецтехніка, сільськогосподарська техніка, лісовози оснащені вторинним паливним баком, з’єднаним з основним. Для найбільш точного вимірювання рівня палива обидва паливні баки в ідеалі повинні бути інтегровані зі встановленими датчиками палива, що можливо, лише якщо телематичний пристрій має спеціальний порт, який дає змогу підключити до нього декілька датчиків палива. 70-80% транспортних засобів зазвичай оснащують лише основний паливний бак датчиком палива, який відповідає базовій інформації про рівень палива. Однак, якщо проблема крадіжки палива в таких випадках є більш частою, доцільно встановити датчики палива в обох баках для більш точного вимірювання.

Що повинні зробити підприємства, щоб встановити правильний датчик палива?

Існує загальна недостатня обізнаність щодо встановлення датчиків палива для вантажівок в Україні. Таким чином, щоб забезпечити точне вимірювання рівнів палива, яке має вирішальне значення для точної інформації про паливо, підприємствам і транспортникам слід обладнати свої вантажівки телематичними пристроями, які мають цифрові порти, для інтеграції з датчиками палива. По-друге, компанії також повинні оцінювати свої вимоги під час інтеграції свого автопарку з датчиком палива на основі кількості паливних баків у своїх вантажівках. Нарешті, також важливо, щоб установка датчика пального була виконана належним чином залежно від типу встановленого датчика палива.

На завершення одна порада, яку ми пропонуємо нашим клієнтам, полягає в тому, щоб запитати та вибрати необхідні пристрої, і мають спеціальні порти, які дозволяють добре інтегрувати датчики палива у ваш автомобіль наприклад з загальної системою моніторингу транспотру. Наявність сумісних телематичних пристроїв для датчиків палива дозволить Вашому автомобілю збирати точні дані про паливо, та надавати кращу звітність і аналіз витрат палива для підприємств свого автопарку.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣