WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Будівельні компанії

Будівельні компанії

Контакти:
Будівельна техніка

5 причин, чому будівельна галузь використовує відстеження GPS

Будівельні компанії, які використовують найсучасніші технології, можуть отримати цінну перевагу над своїми конкурентами. Будь-яка перевага є плюсом, враховуючи, що кількість фірм, що працюють в українській будівельній галузі, зросла до найвищого зареєстрованого рівняу за останні роки.

Найпопулярнішим рішенням сучасних технологій, який дає реальні переваги будівельній галузі, є GPS-відстеження. Це потужний інструмент для незліченних застосувань у різноманітних сферах повсякденного життя, від керування автопарком до моніторингу безпеки.

Нижче ми зібрали п’ять основних причин, чому кожна будівельна компанія повинна розглянути можливість інвестування в технологію GPS.

№1 захистіть будівельний транспорт та обладнання від крадіжки

Крадіжки на будівництві є проблемою в усій Україні, і компанії повинні вживати заходів. Втрата основних інструментів, обладнання, машин і навіть транспортних засобів може не тільки коштувати фірмам значних сум грошей, але й викликати серйозні затримки у завершенні проектів.

Компанія, яка втрачає інструменти, необхідні для продовження роботи над новою будівлею, не зможе продовжити, доки вони не замінять їх, що може зайняти дні або тижні.

Клієнти будуть розчаровані. Вони можуть погрожувати переходом до іншого підрядника, і участь Вашої фірми в усьому проекті може бути під загрозою.

Пристрої відстеження GPS можна використовувати в транспортних засобах та будівельному обладнанні, щоб знайти злодіїв в разі викрадення.

Ви можете розміщувати наліпки на своїх мікроавтобусах, вантажівках і техніці, щоб попередити про те, що вони оснащені технологією GPS, якщо Ви хочете повідомити потенційних злочинців про те, що органи влади, швидше за все, їх вистежать. Ці етикетки широко доступні та мають конкурентну ціну.

Звичайно, хоча деякі злодії можуть не повірити вашому попередженню та вважати це хитрістю, інші цілком можуть вирішити, що ризикувати не варто. Це може заощадити ваші гроші та уникнути марної втрати часу, уникнувши повного збою, який може спричинити крадіжка.

Однак якщо Ваш автомобіль викрадено, пристрої відстеження GPS нададуть дані про його переміщення в реальному часі. Поліція може контролювати цю інформацію та з легкістю перехопити викрадений фургон або вантажівку, затримати злочинця та повернути транспортний засіб з мінімальними перешкодами.

Певні пристрої, обладнані GPS, виробляються в невеликих форматах для окремого кріплення до обладнання, інструментів і їхніх контейнерів. Якщо злодій дістає їх із кузова фургона чи будівельного майданчика, він може не зрозуміти, що його розшукують, доки на його порозі не з’явиться поліція.

Незважаючи на початкові інвестиції в пристрої відстеження GPS, гроші, які вони можуть заощадити, і душевний спокій, які вони забезпечують, абсолютно варті уваги.

№2: Контролюйте поведінку працівників і визначте ризики для безпеки

“Ненадійні водії” становлять величезний ризик відповідальності для будь-якої будівельної компанії. Одна аварія може в кінцевому підсумку коштувати Вашому бізнесу багато грошей, незалежно від того, спричиняє вона пошкодження автомобіля чи тілесні ушкодження.

Будь-які транспортні засоби, які належать вашій компанії, повинні керуватися з особливою увагою до безпеки, особливо якщо вони мають візуальне маркування. Якщо хтось із ваших співробітників раніше мав проблеми з автомобілем або навіть мав численні штрафи за нерозсудливу поведінку за кермом, йому ніколи не можна дозволяти керувати будь-яким із Ваших фургонів чи вантажівок.

Однак навіть найкращі, найобережніші водії час від часу відчувають спокусу перевищити обмеження швидкості або відволіктися. Досить відволіктися на секунду, щоб стався нещасний випадок.

Потенційні клієнти можуть відмовитися від ваших послуг, якщо вважають, що Ви дозволяєте своїй команді наражати інших на небезпеку.

Ось чому GPS-відстеження є чудовим доповненням до Ваших транспортних засобів. Просто встановивши пристрій GPS у будь-який фургон або вантажівку, що належить фірмі, Ви можете почати заохочувати культуру безпеки.

Ваші працівники будуть знати, що їх діяльність контролюється та записується. Якщо вони перевищать швидкість, або закінчать роботу раніше обумовленого часу Ви дізнаєтеся. 

Цього може бути достатньо, щоб зробити їх більш уважними та усвідомлювати свою поведінку під час керування одним із ваших транспортних засобів.

№3: Зменште витрати на пальне та втрачений час

Будівельні проекти часто передбачають  велику витрату пального. Транспортування матеріалів з одного місця на інше, забрати обладнання зі складів, перевезення відходів на звалище чи центр переробки та просто похід на обідню перерву – усе це споживає паливо.

Хоча жоден роботодавець не хоче вірити, що його працівники можуть подати фальсифіковані або завищені вимоги щодо витрат, це може статися. Це може бути лише кілька десятків гривень, але це все одно має ефект накопичення. Хоча більшість працівників навряд чи зловживали б Вашою довірою, меншість не подумала б про це.

Деякі пристрої відстеження GPS мають датчики, які відстежують витрати пального. Це дає змогу відслідковувати витрати палива в режимі реального часу, а SMS-повідомлення можуть надсилатися на телефон щоразу, коли автомобіль заправляється. У звітах є можливість порівняти заяви про витрати з даними, які Ви зчитали з пристрою.

Можливість відстежувати споживання палива може допомогти визначити, хто з водіїв використовує бензин максимально ефективно, а хто ні, і виправити цю проблему . Система відстеження GPS може сповіщати вас про час простою двигуна, що призводить до непотрібної витрати палива, по суті даремної.

№4: Підвищення продуктивності шляхом оцінки рівня продуктивності в реальному часі

GPS-пристрої відстеження персоналу, можуть носити співробітники Вашої будівельної компанії, поки вони на роботі. Доступні різні типи, у тому числі носима техніка (браслети, годинники, застібки) і програми для смартфонів.

Вони транслюватимуть дані про діяльність працівників у реальному часі на сайті, повідомляючи, коли Вони роблять перерву або рухаються повільніше, ніж слід. Звичайно, усі працівники заслуговують час від часу на перерву на чай і відпочинок, особливо в умовах важкої роботи, пов’язаної з будівництвом, але якщо це трапляється занадто часто протягом дня, продуктивність може знизитися. Це впливає на прогрес, затримує завершення та, зрештою, впливає на кінцевий результат.

Ця технологія також ідеально підходить для понаднормової роботи, дозволяючи Вам побачити, хто з працівників впорався з додатковими годинами та наскільки вони продуктивні.

Якщо Вам самим з будь-якої причини доводиться залишити будівельний майданчик, можете спостерігати за своєю командою онлайн. Вони знають, що за ними спостерігатимуть, і продовжуватимуть працювати так, як їм належить.

№5: Вирішуйте суперечки клієнтів за допомогою записаних даних

Не кожен клієнт буде повністю задоволений усіма аспектами роботи вашої будівельної фірми.

Це сумно, але факт. Вони можуть відчувати, що команда могла б працювати трохи довше та старанніше, або Ви завершили проект повільніше, ніж їм хотілося. У випадку, подібному до цього, можете надати дані свого GPS-відстеження, щоб підтвердити свій аргумент.

Коли Ви виставляєте рахунки своїм клієнтам наприкінці проекту, є можливість показати, скільки використовувалося обладнання, екскаватори, самоскиди та інші транспортні засоби, скільки годин працювали співробітники. Це простий і ефективний спосіб забезпечити оплату та задовольнити клієнта тим, що обіцяний обсяг роботи був виконаний максимально ефективно.

Так само, якщо клієнт намагається стверджувати, що певні поставки чи завдання не були виконані вчасно, Ваші докази підтвердять протилежне.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер