WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Моніторинг персоналу

Контакти:
моніторинг-персоналу

Рівень продуктивності є ключовою проблемою в кожному бізнесі. Кожен працівник у компанії є (вибачте за кліше) гвинтиком у машині, і їхня ефективність безпосередньо впливає на загальну продуктивність, якою б другорядною вона не була.

Роботодавці хочуть, щоб їхні співробітники завжди були на висоті та досягали найкращих результатів, але мотивувати їх не завжди так просто, як мало б бути. Однак сьогодні GPS-моніторинг персоналу дозволяє компаніям в Україні постійно стежити за працівниками, щоб підвищити продуктивність і мінімізувати втрачений час.

Є кілька способів, за допомогою яких відстеження GPS може сприяти більш ефективній і продуктивній робочій силі, але є й негативні побічні ефекти. А саме потенційне вторгнення в приватне життя Ваших працівників.

*Ми маємо прекрасні рішення, які дозволять підвищити ефективність персоналу, дотримуючись особистих кордонів.

Переваги моніторингу за персоналом

Одна з головних переваг використання відстеження співробітників по GPS у Вашій повсякденній діяльності? Планування.

Це стосується в основному підприємств, які спеціалізуються на доставці вантажів, зокрема з парком автомобілів, що курсують по різним містам України (кур’єрів, експедиторів, менеджерів з продажу та інших). Пунктуальність має життєво важливе значення: клієнти будуть розлючені, якщо отримають поставки пізніше, ніж очікувалося, або не дочекаються в зазначений час представника Вашої компанії. Це може серйозно вплинути на вашу репутацію.

Зрештою, достатньо одного поганого відгуку в Інтернеті, щоб викликати сумніви у потенційного клієнта. Для підприємців створення міцної репутації є надзвичайно важливим, і підприємці, які є основою економіки, ніколи не повинні недооцінювати силу незадоволених клієнтів.

З GPS-трекінгом , підприємства можуть відстежувати маршрути, якими рухаються їхні водії, і інші працівники і повідомляти їм про будь-які швидші альтернативи; вони можуть бути в курсі потенційних перешкод або відволікань, зводячи до мінімуму втрачений час. Сам працівник також матиме власний GPS-пристрій або додаток, встановлений у своєму транспортному засобі, чи смартфоні і обидві сторони можуть обговорювати будь-які ускладнення чи пропозиції під час перегляду тих самих даних.

Ще однією перевагою моніторингу персоналу є зменшення витрат, особливо на паливо. Водій може постійно вибирати маршрути, які триватимуть довше, ніж очікувалося, або їздити так, щоб мати можливість відвідати інші місця які не пов’язані з виконанням службових обов’язків, , що призводить до вищих витрат. Через це, підприємства можуть підозріло ставитися до компенсації пального.

Пристрої відстеження дають роботодавцям свободу оцінювати, наскільки правдивими та ефективними є їхні працівники. Саме встановлення GPS рішень і програмного забезпечення для моніторингу може стримувати будь-яку неетичну поведінку та надихати співробітників працювати за вищими стандартами.

Тим не менш, компанії  можуть використовувати моніторинг свого персоналу і в своїх офісах, складах, фабриках і магазинах. Наприклад за допомогою додатка на телефоні (особистих моделях або тих, що надаються компанією), або оснащені технологіями, які можна носити (наприклад, браслет). Звичайно ж якщо це не впливає на особисте життя і конфіденційність.

Вирішення конфліктів між персоналом та роботодавцем

Завдяки відстеженню GPS роботодавці можуть спостерігати за працівниками протягом дня, оцінюючи їх діяльність і звички. Наприклад, співробітник в офісі може проводити більшу частину дня, переходячи з одного відділу в інший, спілкуючись із колегами та відволікаючи себе та своїх колег. Хоча в рідкісних випадках це може не викликати серйозного занепокоєння, але якщо це відбувається регулярно (або навіть щодня), це може серйозно вплинути на продуктивність і, зрештою, на дохід.

GPS моніторинг персоналу дає підприємствам можливість вирішувати такі проблеми з працівниками за потреби, щоб скоротити втрачений час якомога швидше. Вони можуть надати дані, що підтверджують кількість часу, який працівник проводив поза робочим місцем, відволікаючи інших, і аналізують вплив, який це може мати на загальну продуктивність.

Знову ж таки, наявності технології відстеження може бути достатньо, щоб надихнути та мотивувати працівників працювати краще.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣