ВЮСТ

+38 067 713 97 71

+38 067 713 97 71

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

GPS Трекери

GPS Трекери

Контакти:
gps трекер

Для чого купувати GPS трекери?

Наявність GPS-трекера для Вашого транспортного засобу може мати велике значення, коли справа доходить до повернення автомобіля після викрадення, відстеження транспортного засобу під час відправлення вантажів або навіть забезпечення того, щоб ваші підлітки-водії не відходили від дому далі, ніж ви дозволяєте. Сьогодні доступно багато типів пристроїв відстеження, а це означає, що можна використовувати багато різних методів встановлення.

Майте на увазі, що колиВи встановлюєте GPS-трекер в автомобіль, вам все одно потрібно переконатися, що він працює належним чином. З WUST цей процес простий. Після фізичної інсталяції пристрою Dи підключите його до комп’ютера та телефону за допомогою відповідної програми, яку можна завантажити. Встановлення програмного забезпечення відбувається швидко та легко. Ви можете увійти, а потім підключитися до пристрою у Dашому автомобілі.

Користуватися додатком так само просто.

Додаток на смартфоні дозволяє бачити місцезнаходження вашого транспортного засобу в режимі реального часу, а також дозволяє ставити та вимикати пристрій з охорони за потреби. У разі будь-яких неочікуваних дій щодо вашого автомобіля пристрій надішле сповіщення на ваш телефон, щоб ви могли перевірити свій автомобіль. Він дозволяє відстежувати маршрути руху, контролювати стан акумулятора автомобіля та багато іншого.

Щоб не зіткнутися з неприємнотями або несправністю після покупки та монтажу GPS маячка, краще звернеться до професіоналів і отримати гарантію. Наша компанія надає гарантію на все обладнання.

Що робити після покупки GPS трекера?

Неправильне встановлення GPS-трекера може пошкодити пристрій і спричинити його несправність. Пікля купівлі GPS-трекера є кілька простих правил, яких слід дотримуватися. Ось список порад, які допоможуть правильно працювати GPS-трекеру.

  • GPS-трекер слід розташувати там, де його неможливо побачити або легко дістатися. Це допоможе уникнути пошкодження або видалення трекера водієм або пасажирами.
  • Пристрій повинен бути встановлений у зоні доступу для обслуговування (наприклад, під панеллю приладів, за блоком запобіжників).
  • Прилад повинен бути міцно закріплений на рівній поверхні. Він повинен бути оснащений двостороннім скотчем або застібками. Пристрій слід встановлювати лицьовою стороною вгору.
  • Уникайте встановлення GPS-трекера поблизу металевих поверхонь або кабелів. Пристрій також не можна кріпити до частин, що випромінюють тепло, або до рухомих частин, оскільки це може пошкодити пристрій.
  • Пристрій має вбудований акселерометр, тому чутливий до руху. Рекомендується вибрати стійке положення установки, де він не піддається вібрації.
  • SIM-карта повинна бути вставлена ​​в пристрій, коли роз’єм вимкнено (поки пристрій не живиться).
  • Антену GPS-трекера слід розташувати за панеллю приладів якомога ближче до вікна. Його потрібно відкрити та встановити головою догори.
  • Завжди дотримуйтесь інструкцій, наданих виробником пристрою. Пристрої різних виробників можуть здаватися фізично дуже схожими, але це не означає, що їх установка однакова. Якщо ви не можете знайти офіційні інструкції зі встановлення, просто зверніться до технічного спеціаліста виробника.

Часті запитання при купівлі GPS трекера

Купити gps трекер для свого авто і іншого транспорту Ви зможете у нас. Наші менеджери підберуть пристрій який підійде саме Вам.

В залежності від цілі або транспорту, використовуються різні типи трекерів і GPS маячків. Не важливо яку мету Ви переслідуєте, наші спеціалісти підберуть і вмонтують обладнання, так аби воно повністю виконувало свою і біло непомітним для інших.

Зателефонуйте нам або замовте консультацію, і наші менеджери з Вами зв’яжуться.

Опис процедури. Чи потрібно приізджати, відправка і т.д.

Поговоримо?

Для більш широкого розуміння роботи GPS трекерів, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube

Міста з якими працюємо

Отримати індивідуальну пропозицію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.

Замовити консультацію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.