WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Встановлення трекерів

Контакти:
встановлення-gps-трекера

Якщо Ви хочете оснастити автомобілі свого автопарку пристроями відстеження GPS, Ви можете зіткнутися з проблемою, де саме їх встановити, щоб отримати найкращу продуктивність. Незважаючи на те, що на ринку є різні типи пристроїв відстеження та різні варіанти їх розміщення, загалом потрібно переконатися, що пристрій легкодоступний та в той же час надійно прихований від сторонніх очей. Коли Ви плануєте встановити GPS-трекер в автомобіль свого автопарку, Ви можете максимізувати їх ефективність і надійність, розмістивши їх у ідеальному місці, а ми підкажемо як це зробити, та візьмемо на себе відповідальність за їх роботу.

Установка GPS-трекера в автомобіль

Існує два типи пристроїв стеження за авто: портативні та дротові.

Встановлення  портативного GPS-трекера не вимагає спеціальних навичок; Ви можете розмістити його будь-де в автомобілі та міняти його розташування як завгодно. Розміщення біля основи лобового скла забезпечує вільний доступ для вхідного сигналу GPS, а також вихідного сигналу Wi-Fi, який він використовує для тріангуляції місцезнаходження вашого автомобіля.

Однак, залежно від причин використання GPS-трекера, Ви можете не захотіти, щоб він був у безпосередньому полі зору. Батареї портативного трекера потрібно міняти кожні кілька місяців, тому де б не був трекер, він повинен бути доступним. Якщо розсудливість є пріоритетом, найкращим вибором стане дротовий GPS-трекер.

«Апаратне підключення» звучить страшно, але все, для цього потрібно, це підключити GPS-трекер до джерела живлення автомобіля, щоб він працював без власного акумулятора. Тим не менш, це трохи складніше, ніж встановлення від “прикурювача”.

*Наші менеджера, оберуть найкраще рішення саме для Вас.

Які існують методи встановлення та підключення для gps трекерів?

Порт OBD II

Одним з найшвидших і найпростіших способів встановити GPS-трекер в автомобіль є використання роз’єму OBD II. Такий автомобільний трекер просто підключається до 16-контактного порту на вашому транспортному засобі, щоб він міг почати відстежувати Ваш автомобіль і записувати важливу інформацію про те, що відбувається з легковим авто, вантажівкою, або іншим транспортом. Для установки автотрекера також не потрібно мати спеціальних інструментів. Це простий у використанні пристрій «підключи та працюй».

Подовжувачі для порту

Якщо Ви бажаєте перемістити пристрій в іншу частину автомобіля, де він не буде таким помітним або не буде заважати, Ви можете придбати кілька подовжувачів для порту OBD II . Ці кабелі підключаються до порту, а потім забезпечують додаткову довжину, необхідну для переміщення GPS-трекера автомобіля . Знову ж таки, Вам потрібно просто підключити пристрій до кінця цих кабелів, щоб він почав працювати. Встановлення автомобільного трекера відбувається швидко і легко.

Підключення трекера до батареї (акумулятора) 

Ще один варіант встановлення GPS-трекера в машині – підключити пристрій до акумулятора. Хоча це відносно проста операція, її повинен виконувати професійний механік. Вони мають підключити трекер так, щоб він знаходився біля акумулятора, а не в автомобілі та підключений до порту OBD II. Однією з переваг цього варіанту встановлення автомобільного трекера є те, що він не заважає водієві. Та і злодії можуть не зразу зрозуміти, що він там, коли викрадуть або зламають автомобіль.

Пристрій gps з живленням від батарейок

Ще варіант, який можна розглянути, це придбання бездротового пристрою. Наразі цей портативний пристрій доступний і у нашій компанії. Це невеликий пристрій, який не потребує встановлення. Просто виберіть місце в автомобілі, щоб розмістити пристрій, і переконайтеся, що він увімкнений і передає сигнал. Він має ті самі характеристики та функції, які Ви очікуєте від інших пристроїв, але його можна сховати в автомобілі, щоб його не було помітно в ті місця, які не є загальновідомими.

Оскільки він працює від батарейок, це означає, що час від часу їх потрібно міняти.

Поширені запитання про встановлення та використання GPS-трекера

Нижче наведено деякі з найпоширеніших запитань щодо встановлення та використання GPS-трекера.

1 – GPS-трекер для автомобіля витрачає багато заряду акумулятора?

Ви будете раді дізнатися, що коли Ви встановлюєте GPS-трекер у свій автомобіль, він зовсім не потребує багато заряду акумулятора і використовує невелику кількість енергії для пристрою. Крім того, система моніторингу може надавати Вам оновлену інформацію про потужність акумулятора Вашого автомобіля, тож вам ніколи не доведеться турбуватися про наявність електроенергії для вашого автомобіля.

2 – Чи потрібно мені заряджати пристрій ?

Вам не потрібно заряджати пристрій. Після того, як Ви встановите цей GPS-трекер у своєму автомобілі, його не потрібно заряджати, оскільки він живиться від акумулятора. Майте на увазі, що якщо Ви обираєте пристрій із живленням від батарейок, як обговорювалося вище, Вам доведеться час від часу замінювати батареї.

3 – Що робити, якщо хтось від’єднає мій пристрій?

Після того, як ви встановите GPS-трекер у своєму автомобілі, Ви будете сповіщені, якщо він буде відключений або з якоїсь причини перестане працювати. Кожен із пристроїв має вбудовану батарею, яка дозволяє йому працювати протягом короткого часу навіть після відключення, таким чином пристрій може надсилати сповіщення про те, що його вилучено або виникла якась помилка.

4 – Чи можу я використовувати пристрій на кількох автомобілях?

Однією з чудових переваг автомобільних трекерів які встановлює компанія WUST є те, що їх дуже легко встановити та демонтувати. Просто підключи та отримай результат. Якщо знадобиться використовувати його на іншому транспортному засобі, просто від’єднайте його від першого та перемістіть до іншого автомобіля чи вантажівки. Це так само легко зробити за допомогою пристрою, що живиться від батарейок чи панелі. Однак нелегко вимкнути пристрої, які були підключені до акумулятора.

5 – Чи потрібно платити щомісяця?

Так, після того, як ви купуєте та встановлюєте пристрій стеження за автомобілем, ви щомісяця платите низьку ціну за підписку на послугу. Це покриває всі експлуатаційні витрати, включаючи підключення. На послугу немає жодних контрактів і прихованих витрат.

Поговоримо?
Для більш детальнішого ознайомлення з методами встановлеття gps трекерів, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣