ВЮСТ

+38 067 713 97 71

+38 067 713 97 71

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Датчики палива

Датчики палива

Контакти:
датчик палива.jpg

Блокування двигуна, як найефективніший протиугінний засіб

Датчики рівня палива використовуються для контролю рівня палива в паливних баках різних видів транспортних засобів, автомобілів, мото-транспорту, локомотивів, кораблів, суден тощо. Його також можна використовувати для моніторингу палива статичного важкого обладнання, такого як генератори та баки заправних станцій . Стрімке зростання цін на паливо змушує власників автопарків і менеджерів активів знаходити рішення для моніторингу палива, які допоможуть зменшити витрати, пов’язані з паливом. Покупка датчика рівня палива разом із рішеннями для відстеження та моніторингу через інтернет допомагають отримувати велику кількість звітів, аби заощадити приватні або кошти підприємства, і включають в себе таку інформацію:

 • Рівень палива в баку;
 • Витрата палива в межах певного діапазону (час або відстань);
 • Статус заправки/зливу палива
 • Крадіжка пального недобросовісним працівником;
 • Час простою транспортних засобів у пробках, і пошук кращих логістичних маршрутів.

Після купівлі датчика рівня палива, він встановлюються на паливні баки транспортних засобів/машин , споживання палива яких необхідно контролювати. Вони розміщені таким чином, щоб вісь його чутливого елемента була максимально наближена до геометричного центру бака. Потім датчик калібрується відповідно до розміру резервуара. Після завершення налаштування та підключення до системи моніторингу починається передача інформації на програмну/прикладну платформу. Платформа далі аналізує отриману інформацію та надсилає інформацію у візуальному форматі користувачеві, повідомляючи його про зміни рівня палива в баку, які можна візуалізувати з його ноутбука чи мобільного у візуальній формі. 

*Система моніторингу палива працює в організованій формі, не впливаючи на продуктивність автомобіля або іншого транспортного засобу.

Технологія визначення рівня

Існує широкий спектр датчиків рівня палива, які базуються на їхніх технологіях вимірювання, таких як механічні, магнітні, тиску, електростатичні, радарні та ультразвукові. Рекомендується вибирати датчик палива, який легко розміщується на баках циліндричної та прямокутної форми; будь-яка неправильна форма може вплинути на роботу датчиків, що призведе до отримання помилкової інформації. Тому підбір датчиків рівня визначення пального індивідуальний.

Застосування датчиків контролю палива

Датчики контролю за пальним можна використовувати в широкому діапазоні випадків використання, щоб контролювати структуру споживання палива та запобігати втратам і крадіжкам палива .

 • Контроль бака генератора;
 • Моніторинг резервуарів обладнання де зберігається;
 • Моніторинг паливного бака;
 • Моніторинг масляного бака;
 • Моніторинг дизельного бака;
 • Моніторинг автобусних цистерн;
 • Моніторинг морських суден.
Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.
Міста з якими працюємо

Отримати індивідуальну пропозицію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.

Замовити консультацію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.