WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Контроль палива

Контроль палива

Контакти:
Контроль-палива

Повний контроль палива Вашого авто

Одне з найбільш надійних і консолідованих рішень на ринку для контролю палива- це отримання та аналіз повної відстежуваності палива, спожитого транспортними засобами під час їх пробігу, а також виявлення та запобігання крадіжці пального. Одним із питань, яке найбільше хвилює автопарки, є вимірювання споживання палива агрегатами та як розрахувати реальну продуктивність на літр за допомогою програмного забезпечення чи датчиків, встановлених у паливних баках. Панель модуля контролю палива показує повну відстежуваність палива на карті з даними, що відповідають споживанню та подіям, які були виявлені або датчиками, або платформою, включаючи графіку поведінки вздовж усього маршруту.

*Контроль палива – це одна з перших інвестицій, для подальшого успіху Вашого бізнесу.

Зниження витрат на паливо

Витрати на паливо можуть становити до 50% загальних витрат транспортної компанії. З цієї причини контроль за допомогою встановлених датчиків палива, це ідеальне рішення для всіх автопаркових компаній, які намагаються зменшити витрати та збільшити прибуток від своїх підрозділів. 

Окрім контролю споживання, відповідно до потужності обладнання, окремий додаток також інформує про витрачене паливо на холостому ході, тобто коли авто зупинено.  

Контроль заповнення та зливу паливного баку

Одним із аспектів, який найбільше цінують компанії, є точний контроль, на всьому шляху, в тому числі на заправці, і виявлення зливів палива шляхом маніпуляцій із співробітниками заправок та незаконних і непрофесійних дій, зі сторони Ваших водіїв. 

Наші клієнти можуть дізнатися, де відбулися ці події, об’єм злитого палива та налаштувати сповіщення або процедури для виявлення будь-якої ненормальної поведінки в момент її виникнення.

Система звітів

Пропонує гнучкі та індивідуальні звіти, які дозволяють Вам детально знати будь-який аспект відстеження пального, як-от споживання, продуктивність, законні заправки, незаконні заправки, місця, тощо. 

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер