WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Моніторинг транспорту

Моніторинг транспорту

Контакти:
моніторинг-транспорту

Як саме моніторинг транспорту може допомогти Вашому бізнесу.

Ситеми моніторинга транспорту повністю змінили транспортну галузь. Провідні компанії, розробили безліч засобів, в тому числі мобільні додатки, які можуть надавати дані з системи відстеження транспортних засобів GPS, які точно будуть необхідні для Вашого бізнесу та потреб клієнтів.

Якщо Ви керуєте будівельним, аграрним, транспортним бізнесом, який працює через парк транспортних засобів, важливо мати інформацію про про стан автомобіля в будь-який момент. Основне використання програмного забезпечення для відстеження транспортних засобів – це ведення запису про їх місцезнаходження на карті. Це дає змогу побачити, який транспорт рухається та в якому напрямку. Завдяки технології моніторингу та відстеження за GPS Ви можете контролювати швидкість автомобіля, маршрути, запуск і зупинку двигуна, холостий хід і маршрути. Ви можете визначити, чи прямує транспортний засіб до необхідного пункту призначення, які маршрути було використано та коли автомобіль буі у простої. Це також стане в нагоді під час пошуку викраденого автомобіля. Такий моніторинг транспорту є ключовим елементом успіху в транспортно-логістичному бізнесі.

*Моніторинг транспорту, надасть нові переваги над Вашими конкурентами.

7 переваг GPS моніторинга

1. Управління автопарком

Сучасні бізнес-рішення Моніторингу дозволяють мати постійний двосторонній зв’язок із Вашим автопарком. Якщо потрібно змінити маршрут будь-якого транспортного засобу в або вказати нову зупинку за тим самим маршрутом, Ви можете зробити це на основі інформації, отриманої від програмного забезпечення для відстеження онлайн.

У додатку також буде функція, яка дозволить сповіщати водіїв, які їдуть не туди, або застерігати їх від неправомірної поведінки під час виконання службових обов’язків. Ця функція стосується ефективного планування та організації. Ви можете скасувати доставку або перепрограмувати маршрут, а також прийняти інші обґрунтовані рішення на основі місцезнаходження автомобіля. Для досягнення підвищеної ефективності та гнучкості при малих бюджетах; все, що вам потрібно зробити, це встановити GPS-трекер, та необхідне ПО.

2. Оптимізація ресурсів

Система моніторингу транспорту допоможе підвищити прозорість між Вами та водіями. Завдяки GPS-моніторингу Ви матимете змогу стежити за будь-якими порушеннями з боку водіїв. По-друге, Ви зможете визначити точну причину затримки доставки, якщо така є. Це, безсумнівно, допомогло б зміцнити довіру між Вами та водіями, оскільки не було б місця для будь-яких підозр.

3. Безпека та продуктивність водія

Водії є хребтом вашого транспортного та логістичного бізнесу. Їхня безпека мають бути найважливішими. Технологія GPS забезпечує безпеку водія, перевіряючи поведінку за кермом. Постійне відстеження утримує їх від перевищення швидкості та зухвалої їзди. За допомогою технології GPS моніторингу Ви можете ідентифікувати водіїв, які демонструють правильне ставлення до виконання обов’язків, і запропонувати відповідні винагороди чи заохочення.

4. Зменшити адміністративний ресурс

Збір статистичних даних, як-от звітів про пробіг, вимагає залучення нових працівників. Це призведе до величезної кількості робочої сили, що зрештою збільшить вартість утримання. Крім того, це також збільшує кількість співробітників в офісі, щоб впоратися з роботою. Технологія GPS зменшує це число в цілому, оскільки стає можливим отримувати статистику безпосередньо з автомобіля онлайн, у зручному звіті.

5. Аналіз/оцінка витрат

Ви можете аналізувати витрати на паливо для виконання завдань, пов’язаних із бізнесом, і контролювати споживання палива за допомогою встановлених датчиків пального. За допомогою відстеження транспортних засобів ви також можете визначити старі транспортні засоби, які споживають більше витрат, і позбутися шкідливих звичок водіїв, які можуть призвести до збільшення споживання палива.

6. Мінімізація ризиків крадіжки

У транспортно-логістичному бізнесі на кону великі гроші. У будь-якому випадку, якщо викрадений транспортний засіб з коштовними вантажем; тоді це призведе до величезних збитків і негативно позначиться на Вашій діловій репутації. Система моніторингу транспорту допомагає надсилати сповіщення у разі будь-якої непередбачуваної ситуації. Це допоможе вжити відповідних заходів.

7. Якісне обслуговування клієнтів

Правильне планування допоможе Вам виконати більше поставок на день, що призводить до більш широкого охоплення клієнтів. Це також дозволяє точно інформувати клієнтів про очікуваний час прибуття і попереджати при будь-яких затримках.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер