WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Локомотиви

Локомотиви

Контакти:
Локомотив

GPS моніторинг і контроль палива для локомотимів і іншого залізничного транспорту

Управління залізничними вагонами та локомотивами є складною діяльністю, яка несе ризик багатьох помилок і високих витрат на технічне обслуговування та пальне. В нас є рішення, яке дозволяє отримувати всю важливу інформацію, тим самим спрощує роботу та скорочує Ваші витрати.

Бортовий журнал і журнал технічного обслуговування. Більше немає потреби мати додаткові системи для охоплення всієї необхідної інформації. Моніторинг ситема записує всі рухи та стежить за формою Вашого парку поїздів. Ви отримаєте чудовий огляд ефективності роботи всіх локомотивів і вагонів. Система також сповіщає вас заздалегідь, коли необхідний сервісний огляд.

Раннє виявлення несправностей і запобігання пошкодженням. Поломки локомотивів і вагонів дуже небезпечні і дорого коштують. Підшипники коліс можуть перегрітися, осі можуть заблокуватися, а сплющене колесо може пошкодити рейки. Таким нещасним випадкам можна запобігти, вчасно виявивши несправності. Ви також отримаєте записи про всі удари, характерні для грубого поводження з вагонами.

Вимірюйте широкий діапазон значень. Вимірює багато важливих величин. Наприклад, можете спостерігати завантажувальну вагу вагона, тиск в гальмівній системі або температуру і вологість вантажу, що перевозиться.

Контроль паливаДатчики здатні вимірювати рівень палива для різних двигунів і відслідковувати витрату палива. Оскільки для локомотивів існує характерний росхід палива виходячи з подоланої дистанції, Ви з легкістю зможете визначне різку витрату пального, що може означати крадіжку палива, часто і співробітником.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер