WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Сільськогосподарська техніка

Сільськогосподарська техніка

Контакти:
GPS-для-сільськогосподарської-техніки

Чому фермери використовують GPS для сільськогосподарської техніки?

Від початку історії світу, сільське господарство було і залишається його центром. І сьогодні, сучасні технології допомагають зробити значний крок, щоб Ваша сільськогосподарська техніка змогла дати максимальний результат, при цьому зменшивши інтенсивність праці.
GPS, до якої ми вже давно звикли на дорогах, все частіше використовується і встановлюється на аграрній техніці.
Система відстежує оброблені ділянки, щоб  уникнути накладання, заощаджуючи час і гроші  для бізнесу. Така система надсилає попереджувальні індикатори та сповіщення, щоб повідомляти Вам, коли ділянку оброблено та перейти до тих котрі потребують обробки, виходячи з даних які Ви внесли.
Подібні технології позиціонування довели значний вплив на сучасне сільське господарство. І їх залучення допоможе у вирішенні багатьох задач, ось лише деякі з них:
  • Картографування полів;
  • Планування ферми;
  • Картування врожайності;
  • Розвідка врожаю;
  • Наведення сільськогосподарської техніки за допомогою GPS.

*Навігаційні дисплеї та рішення керування, допомагають точно контролювати та відображати польову інформацію в режимі реального часу. Скористайтеся перевагами нашої найкращої в галузі продуктивності та надійності, щоб швидко й ефективно виконувати польові роботи. Завдяки низці функцій і ціні Ви можете вибрати комбінацію, яка найкраще відповідатиме Вашій сільськогосподарській техніці.

Максимум ефективності

Система паралельного водіння та моніторингу розроблена для руху сільськогосподарської техніки по полю таким чином, щоб запобігти виникненню необроблених ділянок і перекриттів. За допомогою такої системи можна працювати вночі, в тумані, в умовах запиленості та поганої видимості. На великому екрані відображається місцезнаходження сільгосптехніки на полі, її переміщення в режимі реального часу. При неможливості визначення межі поля достатньо об’їхати контур поля, щоб зафіксувати межу поля. А потім потрібно лише виділити лінію-шаблон, по якій працює механізатор. Система GPS-навігації для сількогосподарської техніки дозволяє зберігати оброблені ділянки у файл і повертатися до нього в будь-який день. Система підходить для роботи з високошвидкісною технікою на високих швидкостях. Базова частота оновлення – 5 Гц (5 разів на секунду). Збережені дані можна переносити на комп’ютер для перегляду на картах. Система універсальна і швидко монтується на будь-яку аграрну та іншу техніку. Ми надаємо найкращі системи GPS-навігації в тому числі для комбайнів!

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер