WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Курсовказівники, системи паралельного водіння

Курсовказівники, системи паралельного водіння

Контакти:
gps навігатор

Точне землеробство вже не тренд, a необхідність y сучасному агробізнесі, зокрема для сільськогосподарської техніки і тракторів. Сьогодні для конкурентоспроможності недостатньо просто виростити та зібрати врожай, необхідно отримати його з найменшими витратами.
Постійне зростання цін на насіння, добрива, агрохімікати вимагає від фермера їх ефективного використання та контролю. Саме для цього були розроблені технології точного землеробства, щоб змінити правила гри на ринку. Їх використання дає змогу знизити витрати на паливо, добрива, гербіциди в середньому на 15%. Контроль за обробітком кожного квадратного метра поля, значно підвищує ефективність використання аграрної техніки та продуктивність праці. Саме системи паралельного водіння та курсовказівники  можуть стати тими технологіями, які виведуть Ваш бізнес на новий рівень.

Традиційно вважається, що виконання польових робіт і управління ними є двома взаємопов’язаними процесами, але на практиці не взаємодіють один з одним.  Фермери використовують обмежений набір функцій, наприклад, лише паралельне водіння та оцінюють лише поточну ситуацію на полі. Прогнози, планування робіт, або їх історію, тощо – ці дії або не виконуються, або ведуться в окремій системі, що значно знижує ефективність агробізнесу.

Системи паралельного водіння, які встановлює компанія WUST, є одними з небагатьох, які поєднують сільськогосподарську навігацію та онлайн-платформу управління всіма процесами, в одну систему з двостороннім обміном даними в режимі реального часу. Це радикально відрізняє їх від інших сільськогосподарських курсовказівних навігаційних систем і забезпечує найбільшу економію для фермера.

*Ми ретельно підбираємо комбінацію пристроїв і програмного забезпечення, задля високої більш ефективності.

Як працюють курсовказівники?

Для виконання польових робіт трактористу достатньо внести на свій прилад інформацію про агротехніку, якою він буде обробляти грунт. Програма автоматично розрахує правильну траєкторію по полю з урахуванням заданої ширини захвату причіпного агрегату та введеної чутливості відхилення. З іншого боку, фермер створює обліковий запис на платформі онлайн-аналітики. Платформа отримує в режимі реального часу через API з кожною системою навігації, що працює в полі, i кожен навігатор повертає інформацію про поточну операцію на сервер платформи та відображає її на екрані комп’ютера, планшета чи смартфона. Фермер може створювати свої поля (позначати їх на карті або імпортувати з системи орієнтування), відображати  картах Google, бачити погоду для кожного поля, планувати роботи та ресурси, зберігати історію виконаних робіт за сезонами, для більш детальної аналітики. Для контролю управління персоналом i роботою, фермер може створювати облікові записи співробітників з обмеженим або повним доступом до даних. Виведення інформації доступне y вигляді різноманітних звітів по всій фермі або на кожній ділянці окремо.

Поговоримо?

Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер