WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Трактори та спецмашини

Трактори та спецмашини

Контакти:
GPS-для-трактора

Користь GPS навігації для трактора

Якщо у Вас є трактор, варто подумати, як можна використовувати дану спецмашину більш ефективно. Звичайно Ви можете ввести додаткові зміни, і чергувати водіїв, але це збільшить витрати, а в довгостроковій перспективі зменшить ресурс використання трактора. Саме тому фахівці радять використовувати для трактора систему GPS навігації. Вона дозволяє опрацьовувати поля до 100%. Уявіть, що без системи GPS використання Вашого поля коливається в районі 80%. Для вирішення питання ми наполегливо рекомендуємо її використання. 

Розміщенна безпосередньо на Вашій машині, дана система ловить супутниковий сигнал і ідеально працює з точністю до +-1 см.  Результати роботи відстежуйте у додатку, на ноутбуці, або безпосередньо на екрані в тракторі або іншій спеціалізованій машині, перемикаючись між ними.  З додатковими опціями Ви отримуєте навігацію AB, картографування, ведення записів, нотатки та навіть можливість роботи вночі. Система GPS надасть широкі можливості для зміни Вашої звичайної роботи. Більшість фермерів із задоволенням використовують систему GPS для для трактора, тому що бачать зростання продуктивності і доходів. За той самий час, витрачений з мінімальними зусиллями, Вони отримують максимум користі.

*Всі наші клієнти, відзначають підвищення продуктивності своїх спецмашин. 

Тримайте свої спецмашини на правильному шляху

Завдяки навігатору Ви отримуєте інтелектуальне рішення для точної обробки поверхонь у сфері землеробства. Завдяки інтеграції рішення у існуючу систему Ваші трактори та інші транспортні засоби будуть ще надійніше та безпечніше керуватися паралельними шляхами в полі. Це зводить до мінімуму звичайні перекриття та пропуски під час польових робіт. Робоча ширина, колії та форми поля оптимально узгоджені, а практичні робочі процеси стають більш ефективними.

  • Відображення різних робочих режимів, таких як AB, контур, A + кут, коло, поворотна смуга, остання колія;
  • Надійне зберігання та повторне використання польових даних, таких як межі, шляхи та перешкоди;
  • Гнучкі інтерфейси для зв’язку з різними пристроями, терміналами або програмними модулями;
  • Можливість імпорту даних у різних форматах даних;
  • Регулювання яскравості день/ніч;
  • Вимірювання периметра та площі поля;
  • Використання спеціального режиму для додаткових пристроїв.

Як Ви могли помітити, система GPS для трактора допомагає досягти вищих результатів і дає більший прибуток. Фермери в усьому світі вже використовують цей продукт, та рекомендують його своїм сусідам.

Великою перевагою є й те, що GPS навігація має потенціал для модернізації і старих тракторів, яка забезпечить 100% покриття польових робіт. Тому не поспішайте робити великі трати, можливо досить буде придбати GPS для трактора.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер