WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Відеомоніторинг

Контакти:
відеомоніторинг

Що таке система відеоспостереження автомобіля?

Система камер транспортного засобу – це поєднання апаратного та програмного забезпечення, яке комерційні автопарки використовують для підвищення безпеки водія та мінімізації ризиків. Система відео моніторингу транспорту може складатися лише з однієї камери або кількох камер, встановлених усередині чи зовні кожного транспортного засобу, включаючи камери на панелі приладів, камери резервного копіювання або навіть внутрішні камери для моніторингу вантажних відсіків. Ці камери використовуються разом із підключеним програмним забезпеченням, наприклад онлайн-панеллю, для перегляду записів інцидентів, водіїв автобусів і відстеження задля покращень безпеки.

*Системи відео моніторингу, дозволяють відчувати себе набагато впевненіше і керуватися відео аргументами в складних ситуаціях.

Чому автопарки впроваджують системи відео моніторингу для транспорту?

У зв’язку зі зростанням кількості аварій, збільшенням кількості відволікаючих факторів у кабіні та стрімким зростанням судових врегулювань 39% керівників автопарків кажуть, що безпека для них є пріоритетом номер один. Як наслідок, багато автопарків використовують системи відеоспостереження транспортних засобів, оскільки доведено, що вони підвищують безпеку та зменшують пов’язані з цим витрати. Безліч докладів доводять, що системи відеокамер транспортних засобів є новою «нормою» безпеки для комерційних автопарків. У звітах зазначено, що системи відеоспостереження транспортних засобів допомагають:

 • Зменшити відволікання водія на 80%;

 • Зменшити перевищення швидкості на 65% ;

 • Зменшити зіткнення на 60%;

 • Зменшити претензії інших сторін на 25% ;

 • Збільште використання ременя безпеки на 70%.

Для державних автопарків відеореєстратори не лише забезпечують покращену безпеку громади та працівників, створюючи більшу відповідальність за звички водіння, але вони також допомагають державним установам надавати кращі послуги громадянам , більш прозорі послуги та швидший час реагування. Реєстратори дозволяють державним установам миттєво надавати докази обслуговування або причину відсутності обслуговування. Відеореєстратори також можуть допомогти попередити команди про вибоїни, неправильно розміщені сміттєві баки чи дорожні умови за допомогою запису камери. Для міського транспорту це допоможе забезпечити громадян кращими заходами безпеки.

Які є типи систем відеоспостереження авто?

Якщо Ви загуглите “система автомобільних камер”, Ви, швидше за все, знайдете системи автомобільних камер, призначені для фізичних осіб. Хоча ці автомобільні камери можуть бути корисними для людей, які хочуть встановити недорогу камеру в свій особистий автомобіль, вони не призначені для комерційних автопарків. Зазвичай у них є карта пам’яті, яку потрібно вручну продивитись, щоб завантажити відзнятий матеріал, що створює логістичні проблеми для автопарків, які керують кількома транспортними засобами та водіями.

Системи відеомоніторингу транспортних засобів для комерційних автопарків надійніші — як з точки зору функцій, які вони пропонують, так і з точки зору цінності, яку вони можуть надати. Камери, спеціально створені для комерційних автопарків, наприклад, підключаються до телематичного пристрою, і може виявляти події, пов’язані з безпекою, як-от різке гальмування, перевищення швидкості та зіткнення. Таким чином, ці камери можуть автоматично завантажувати відеозйомку з подій, пов’язаних з безпекою, у хмарні сховища, що спрощує співробітникам вашого бек-офісу ефективний перегляд подій, пов’язаних з безпекою.

Існує багато різних типів систем відеокамер транспортних засобів для логістичних компаній і їх автопарків. Нижче наведено огляд різних типів камер та їхні переваги.

Передні відеореєстратори

Створені для зйомки зіткнень, передні камери реєстратора встановлені на Вашому лобовому склі та мають один об’єктив, спрямований прямо на дорогу.

Подвійні відеореєстратори

На Вашому лобовому склі також встановлено двосторонні відеореєстратори. Але окрім камери, спрямованої на дорогу попереду, ці камери приладів також мають другий об’єктив, спрямований усередину, щоб фіксувати дії в кабіні. Оскільки подвійні камери записують поведінку водія (наприклад, відволікання від водіння), вони можуть бути корисним способом навчання водіїв. Ви також можете використовувати подвійні відеореєстратори, щоб вберегти водіїв від складних інцидентів, оскільки у разі аварії можна використовувати відеозапис у кабіні, щоб показати, що водій був уважним і керував відповідально. Подвійні відеореєстратори ідеально підходять для автопарків, які хочуть створити надійну програму безпеки водія на основі відео.

Зовнішні камери

Зовнішні камери можна встановити ззовні Вашого автомобіля, щоб захопити 360° огляд навколишнього середовища. Багато автопарків вирішують встановити зовнішні камери після того, як зазнали випадків бокових ударів, оскільки відеозапис із зовнішніх камер може бути надзвичайно корисним для убезпечення водіїв від пошкоджень, спричинених іншими транспортними засобами.

Внутрішні камери

Внутрішні камери можна встановити в різних місцях у Вашій вантажівки або причепі, щоб забезпечити безпеку пасажирів або підвищити безпеку вантажу. Пасажирські транзитні парки часто встановлюють внутрішні камери, щоб гарантувати безпечне розміщення пасажирів, тоді як парки тягачів використовують їх для зменшення крадіжок вантажу шляхом постійного моніторингу активності в причепі. Деякі перевізники з невеликою вантажівкою також розміщують внутрішні камери, щоб у реальному часі бачити, наскільки заповнені їхні причепи.

Особливості відео моніторингу від WUST

Системи выдеомоныторингу аналізують дорогу та поведінку водія в реальному часі. Доведено, що наші системи покращують безпеку водіїв і знижують витрати на автопарк, надсилаючи сповіщення водіям і корисну інформацію менеджерам. Ось кілька апаратних особливостей системи:

 • Різні конфігурації: варіанти передньої або подвійної камери реєстратора;

 • Вбудований штучний інтелект: виявляйте в режимі реального часу відволікання за кермом , заднім бортом тощо;
 • Високоякісне відео: роздільна здатність Full HD 1080p (720p для камери в кабіні) для чіткої якості відео;

 • Найкращий у своєму класі об’єктив камери: надширококутний об’єктив для чудового поля зору;

 • Нічне бачення: інфрачервоний світлодіод для запису в кабіні вночі;

 • Оптимізація зображення: HDR (розширений динамічний діапазон) для оптимізації для яскравих і слабких умов освітлення;

 • Підключення до Інтернету: стільниковий зв’язок дає змогу автоматично завантажувати відзнятий матеріал у хмарне сховище;

 • Підключена телематика: надає додаткові дані датчиків, включаючи датчики палива, датчики температури і відстеження GPS трекерів у реальному часі;

 • Отримання відео на вимогу: надавайте відео докази, для захисту Ваших інтересів.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣