ВЮСТ

+38 067 713 97 71

+38 067 713 97 71

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Датчики температури

Датчики температури

Контакти:
датчик температури.jpg

За яких обставин необхідна покупка та встановлення датчика температури?

Перевезення чутливих до тепла вантажів підпадає під дію численних стандартів і правил, що спонукає учасників галузі оснащувати себе інноваційними рішеннями. Дійсно, розрив холодового ланцюга може мати серйозні наслідки і потребує точного й дуже пильного контролю. Щоб впоратися з цим викликом і дозволити перевізникам захистити вантажі, за які вони відповідають, ми радимо Вам інтегрувати дистанційний моніторинг температури завдяки спеціалізованим датчикам.

Наявність належного безперервного цифрового моніторингу температури на кожному етапі ланцюга постачання, гарантує надходження товару в ідеальному стані. Також це дозволяє знаходити та вирішувати потенційні проблеми, пов’язані з регулюванням температури і ії зміною за необхідністю, під час проходження маршруту.

Несподівані затримки на будь-якій стадії ланцюга постачання, можуть поставити під загрозу якість або безпеку продукту. Постійний моніторинг за допомогою датчика температури дозволяє переконатися, що будь-які затримки або недбалість не вплинули на якість вашого вантажу.

Наші пристрої для моніторингу температури, індикатори та реєстратори впроваджують заходи звітності на етапах транспортування та обробки холодового ланцюга. Заохочуйте належне поводження та транспортування чутливих до температури продуктів, надаючи візуальне сповіщення транспортному персоналу.

Як працює датчик температури?

Датчики температури можуть бути закріплені в різних місцях: у рефрижераторі, в ізотермічному транспортному ящику або в камері-холодильнику. Будучи на 100% автономними, датчики будуть вимірювати та записувати температуру через регулярні проміжки часу (які можна налаштувати). Історія  буде запсана та передана датчиком на вашу платформу через стільникову мережу.

Потім користувач зможе візуалізувати історію змін у вигляді графіків і звітів на Вашій платформі. Клієнт також зможе встановити порогові значення сповіщень через Вашу підключену платформу. У цьому випадку, коли температура перевищить попередньо встановлений поріг, водієві в режимі реального часу буде надіслано сповіщення на його смартфон.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube

Міста з якими працюємо

WUST
Рішення
ПОСЛУГИ
ОБЛАДНАННЯ

© 2022 All rights reserved

Отримати індивідуальну пропозицію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.

Замовити консультацію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.