WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Таксі

Таксі

Контакти:
Таксі

GPS контроль таксопарку

Таксі складають значну частину транспортної системи великих міст. У містах мільйонниках, на дорозі може працювати до 5000 автомобілів. Сьогодні багато таксопарків завдячують своєю простотою роботи та потоку системі відстеження GPS. Клієнтам таксі не потрібно безцільно тинятися, намагаючись знайти таксі, або вічно чекати його прибуття. 

Компанії таксі часто стикаються і з необхідністю зменшення споживання палива при одночасному підвищенні ефективності своїх транспортних засобів. Індивідуальна система відстеження GPS у режимі реального часу забезпечує максимальний рівень контролю над парком таксі.

Оскільки пунктуальність є основною проблемою для клієнтів таксі, система відстеження GPS повинна мати можливість знаходити водія, найближче до певного пункту замовлення, щоб відправити машину максимально швидко. Його також можна використовувати, щоб надати клієнту прогноз онлайн, коли він прибуде до місця розташування. Саме це призводить до того, що клієнти стають задоволеними, а отже і постійними.

*Будуйте ефективні маршрути, оминайте затори, вказуйте точне місце положення та контролюйте водія таксі.

Які переваги того ж Gps-трекера для таксі?

GPS-трекери мають багато переваг для компаній таксі, зокрема:

  • Покращений пошук і відправка таксі;
  • Керування маршрутами;
  • Покращене обслуговування клієнтів;
  • Оновлення в реальному часі;
  • Кращий контроль за діями водія (небезпечне водіння);
  • Збільшення прибутковості;
  • Журнали пробігу;
  • Нівелювання обману, з боку водія або клієнта. 

Компанії таксі тепер розуміють, що GPS-моніторинг в режимі реального часу є найкращим методом керування їхнім таксопарком. Компанії цілодобово будуть точно знати, де знаходиться кожне таксі, забезпечуючи кращий контроль своїх операційних витрат і управління прибутком. Більш професійний підхід щодо бізнесу зробить компанію таксі більш конкурентоспроможною.

На думку значної більшості gps трекери  є обов’язковими для всіх компаній таксі, щоб ефективно керувати своїм парком машин. Власникам не доведеться хвилюватися, що водії здійснюють несанкціоновані дії або їздять по маршрутах, які не є найкращими. Відстеження в реальному часі може допомогти підприємствам таксі заробляти більше за рахунок покращення обслуговування клієнтів, підвищення продуктивності та зниження витрат.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер