WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Автобуси

Автобуси

Контакти:
автобус

GPS моніторинг для парку автобусів

Зі збільшенням населення країни зростає і кількість людей, які користуються послугами громадського транспорту. Це найкращий вибір людей як вид транспорту, оскільки він пропонує гнучкість і свободу для пасажирів. Це також допомагає людям заощадити гроші, зменшити затори та навіть допомогти зменшити викиди вуглецю.

Дійсно, громадський транспорт приносить багато переваг на широкій основі — людям, громадам і навіть економіці всієї країни. Однак він не отримує стільки уваги чи визнання, скільки заслуговує. 

Ми пропонуємо GPS-відстеження та телематичні рішення для автобусів, включаючи приватні автобуси, туристичні автобуси, туристичні парки, шкільні автобуси та громадський транспорт. Незалежно від Ваших вимог, у нас є системи під ключ і ми можемо налаштувати рішення відповідно до ваших потреб сьогодні та в майбутньому.

*Міські і міжміські автобуси потребують сучасних рішень, високий сервіс виділить Вас на фоні конкурентів.

Як пристрої відстеження GPS можуть допомогти системам громадського транспорту

Поточні системи, які ми маємо зараз, все ще потребують значної оптимізації для підвищення ефективності. На щастя, сучасні технології прийшли на допомогу минулим способам виявлення не тільки небезпечного водіння і швидкості, а й контролю дотримання маршруту, зупинкам на них і своєчасного прибуття . Щоб підвищити ефективність і прибутковість вашого громадського транспорту, його потрібно модернізувати за допомогою новітніх технологій, таких як відстеження GPS. Моніторинг вашого парку автобусів за допомогою системи GPS може допомогти покращити громадський транспорт.

1. За допомогою GPS-трекера адміністрація систем громадського транспорту може легко контролювати місцеперебування та діяльність своїх співробітників. Системи GPS можуть надавати дані про місцезнаходження, історію маршрутів і завершення обслуговування найефективнішим способом. Таким чином, вони можуть надати керівництву спосіб відстежувати продуктивність співробітників і транспортних засобів, а також перевіряти можливу неправильну поведінку водія та неправильне використання транспортних засобів. Таким чином вони можуть надавати кращі вказівки своїм водіям, а також швидше реагувати на екстрені ситуації у разі аварій.

2. За допомогою трекерів забезпечується ефективне керування маршрутом автобуса, а також покращується прийняття рішень. Оскільки час простою менше, а маршрути коротші, витрати на пальне також зменшуються, що робить це вигідним для компанії в довгостроковій перспективі.

3. Транспортні засоби також контролюються належним чином, і своєчасно надаються дані щодо продуктивності та швидкості транспортних засобів . Це полегшує визначення, коли транспортні засоби можуть потребувати ремонту чи технічного обслуговування. У свою чергу, це допомагає зменшити витрати на ремонт або випадки несправності обладнання в майбутньому.

4. Також покращує зв’язок між водіями автобуса та диспетчерами. Завдяки технології GPS диспетчери можуть легко переглядати дані про місцезнаходження свого парку транспортних засобів за допомогою простого доступу до онлайн-бази даних або програми. 

5. За допомогою GPS можна легко оновити інформацію про прибуття, відправлення та час очікування вибраного автобуса. Точні оновлення надаються за допомогою функцій відстеження в реальному часі, і клієнти можуть отримати доступ до таких даних, просто зайшовши в програму, це часто буває потрібно і на міжміських маршрутах. Загалом, оскільки клієнтам надається інтерактивний зв’язок пасажири краще поінформовані, і залишаються задоволеними рівнем обслуговування, який їм було надано,  отже з більшою ймовірністю звернуться до Вашої компанії наступного разу.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер