WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Запоріжжя

Контакти:
gps-запоріжжя

Gps трекери, маячки і датчики для Запоріжжя.

GPS система або GPS-трекер окремо  — це пристрій безпеки, який можна встановити на транспортних засобах чи будь-де, для надання інформації про точне місцезнаходження, яке можна відобразити на електронній карті та переглянути з будь-якого пристрою, наприклад мобільного телефону, планшета або ноутбуку.

Купуючи і встановлюючи GPS-трекер у Запоріжжі,  Ви може задовольнити потреби GPS-відстеження, будь то особисте чи ділове. Наші послуги відстеження GPS можна використовувати з багатьох причин.

Ми пропонуємо широкий вибір продуктів відстеження GPS для використання в управлінні автопарком, відстеженні особистих активів або комерційних активів. GPS моніторинг робить відстеження та визначення місцезнаходження будь-чого надзвичайно простим процесом.

*Всі аспекти відстеження активів, у Вас в руках, завдяки якісним системам GPS моніторингу.

Наші рішення GPS-відстеження включають:

 •  Системи стеження за транспортними засобами;
 •  Автоматичні GPS-трекери;
 •  Послуги на основі місцезнаходження;
 •  Відстеження активів;
 •  Система відстеження AGPS;
 •  Придбайте або орендуйте систему GPS моніторингу;
 •  Послуги GPS-моніторингу транспортних засобів.

Наші послуги можуть надаватися для моніторингу необмеженої кількості цілей або лише кількох. Вони прості у використанні та можуть бути адаптовані до Ваших особистих побажань. Завдяки відстеженню GPS Ви отримаєте ефективні та недорогі послуги.

Завдяки технології відстеження GPS Ви можете скоротити витрати на пальне та ефективно використовувати логістичні маршрути. Відстеження в реальному часі дозволяє відправляти транспортні засоби для підвищення продуктивності компанії та обслуговування клієнтів, якщо з тої чи іншої причини перший водій або транспорт не може виконати замовлення.

Переваги купівлі GPS трекерів, маячків і датчиків:

  • Контролюйте точне місцезнаходження вашого транспортного засобу;
  • Контролюйте швидкість з якими рухаються Ваші водії;
  • Виявляти будь-яке неправильне використання комерційних транспортних засобів чи обладнання;
  • Супутникове відстеження через будь-який пристрій з підключенням до Інтернету;
  • Повідомлення за допомогою SMS або інших сповіщень, якщо персонал входить або залишає певну зону.

Якщо Ви турбуєтеся про свої активи, транспорт, співробітників компанії, про своїх дітей, ми можемо допомогти Вам відслідковувати за допомогою пристроїв відстеження GPS їх місцезнаходження і рух в режимі онлайн.

Перестаньте хвилюватися про крадіжку службового транспортного засобу, активів чи особистого майна. У нас є GPS-трекер для транспортних засобів, розроблений для швидкого прихованого встановлення на будь-якому транспортному засобі, посилці, автобусі, вантажівки, тракторі, автопарку, мотоциклі чи іншому об’єкті.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣