WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Захист від викрадення авто

Захист від викрадення авто

Контакти:
Сигналізація на авто

Чи можна використовувати автомобільну сигналізацію на смартфоні?

Наскільки безпечний Ваш автомобіль? Незалежно від того, паркуєтесь Ви на вулиці, у гаражі, парковці чи навіть у власному домі, Ви повинні зробити все можливе, щоб захистити свій автомобіль чи вантажівку. Останнє, що Вам потрібно, це викрадення машини. Вам доведеться не тільки мати справу зі страховою компанією, але й подумати про те, як зможете виконувати всі свої доручення, поки не знайдете автомобіль на заміну.

Автомобільна сигналізація є одним із варіантів, який можна використовувати для захисту автомобіля, але цього часто недостатньо. Ви повинні бути впевнені, що отримуєте правильну систему безпеки авто, яка надасть інформацію, необхідну для забезпечення безпеки Вашого транспорту. Багатьма сьогодні можна користуватися навіть на смартфоні.

Давайте розглянемо деякі з традиційних систем автомобільної сигналізації , які були раніше, і порівняємо їх із більш сучасними варіантами, які є на ринку зараз. Ви швидко побачите, що ці нові системи з підключенням до смартфону можуть надати набагато більше переваг, ніж Ви могли очікувати.

Класичні автомобільні сигналізації проти GPS-трекерів і систем сигналізації

А як щодо традиційної сигналізації, яка десятиліттями використовувалася в автомобілях? Чи можна їх використовувати сьогодні? Незважаючи на те, що їх можна використовувати, вони точно не забезпечують такий рівень захисту, який Вам знадобиться в сучасному світі.

Знайдіть хвилинку, щоб подумати про автомобільні сигналізації, які колись були передовими технологіями безпеки. Вони видають гучний сигнал, який мав налякати потенційних злодіїв і попередити людей про те, що транспортний засіб зламано та потенційно буде викрадено. Однак коли Ви востаннє звертали увагу на такий сигнал? Якщо Ви схожі на більшість людей, ці сигнали стали частиною фонового шуму.

Крім того, багато злодіїв придумали, як досить швидко знешкодити ці типи систем безпеки. Класична автосигналізація – це не єдина форма захисту, яка потрібна вашому автомобілю.

Натомість Вам потрібно додати трохи додаткової безпеки своїм транспортним засобам, вибравши GPS-трекери та системи сигналізації. Сигналізація все ще може забезпечити додатковий рівень безпеки, але якщо Ви поєднаєте її з автомобільним GPS-маячком і встановите додаток, який сповіщатиме про проблеми, Ви зможете справді захистити свій автомобіль.

Системи джіпіес для автомобіля та сигналізації, а також функції додатка для смартфону

Технології, які існують сьогодні, значно просунулися в порівнянні з тим, що було лише кілька років тому, щодо безпеки автомобіля. Завдяки високоякісній системі автомобільної сигналізації , подібній до тих, які пропонує WUST, Ви матимете безпрецедентно багато інформації про те, що відбувається з Вашим авто, незалежно від того, де Ви знаходитесь, навіть в іншій країні. Якщо є підключення до інтернету, Ви можете отримувати сповіщення та інформацію щодо свого автомобіля онлайн.

Після підключення автомобільного трекера до автомобіля він може надсилати дані до додатку на Вашому телефоні. Такі мобільні додатки доступні в Apple App Store, а також у Google Play Store, тож незалежно від того, яка ОС – iPhone чи Android, Ви матимете доступ. Це якісне доповнення до класичної автомобільної сигналізації.
Додаток має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, тому для початку роботи не потрібно довго вчитися. Це допомагає зробити моніторинг і відстеження місцезнаходження автомобіля приємним і легким, як і повинно бути.

Ви отримуватимете push-повідомлення про те, чи транспортний засіб пересувається, чи є незвичні вібрації навколо автомобіля тощо. Ви навіть можете отримати сповіщення, якщо виявиться, що Ваш автомобіль буксирують. Один із способів, за допомогою якого злодії викрадають автомобілі, виглядаючи законними, – це буксирування. Вони можуть просто сказати перехожим, що, наприклад, транспортний засіб вилучено. Це вже більше, ніж автомобільна сигналізація.

Ви також зможете визначити дозволену зону, в якій може рухатися транспортний засіб. Якщо транспортний засіб виїде за межі цієї зони, незалежно від того, чи його викрали, чи у Вас є дитина (і вже має права), яка їде кудись, куди їй не слід, Ви можете отримати сповіщення. Або, програма почне стежити за транспортним засобом, тож Ви точно знатимете, де він знаходиться. Це також може бути корисним, коли правоохоронні органи вилучають автомобіль.

Додаток дозволить Вам запланувати час для вимкнення моніторингу або автоматично активувати моніторинг щоразу, коли автомобіль припарковано. Якщо у вас кілька транспортних засобів, можна підключити всі ці транспортні засоби до одного облікового запису, щоб Ви могли перемикатися між транспортними засобами та контролювати кожен із них окремо.

Додаток може відстежувати стан акумулятора автомобіля, перевіряти потужність сигналу GPS, перевіряти поведінку за кермом і багато іншого. Як бачите, система відстеження GPS для вашого автомобіля може набагато більше, ніж просто автомобільна сигналізація.

Отримайте кращий захист від викрадення для свого автомобіля

Вам не потрібно відмовлятися від традиційної автомобільної сигналізації. Однак якщо Ви хочете підсилити безпеку авто, додайте систему відстеження автомобіля GPS, яка також має корисну та дуже функціональну програму для відстеження онлайн. Перегляньте різні варіанти, і знайдіть рішення, яке підходить саме Вам. Його легко встановити та почати роботу, і він може надати усі необхідні відомості про автомобіль.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер