WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Вінниця

Контакти:
моніторинг-транспорту

Відстеження транспортних засобів у Вінниці за допомогою GPS трекерів.

Відстеження транспортних засобів часто використовується як допоміжний засіб спостереження. Пристрої відстеження (такі як GPS трекери) можуть бути встановлені на транспортному засобі для точного і швидкого отримання  даних і їх аналізу, щоб прийняти правильні, зважені рішення. GPS трекери допоможуть забезпечити Вам відчуття додаткової безпеки, якщо у Вас є транспортні засоби високої вартості у Вінниці, які Ви хочете зберегти. Окрім підтвердження того, як і коли використовується транспортний засіб, це також може бути корисним для тих, хто збирається у далекі подорожі та хоче стежити за своїми найціннішими активами.

Також системи GPS відстеження для управління автопарком є ​​ефективним методом підвищення безпеки водія, допомагаючи зменшити аварійність і витрати на паливо. Це також може зменшити страхові претензії та витрати на технічне обслуговування.

*Всі наші партнери у Вінниці і інших містах України, відзначають підвищення ефективності в роботі після покупки і встановлення GPS трекерів і інтеграцією з програмним забезпеченням.

Зменшіть витрати на транспортні засоби у Вінниці за допомогою GPS систем та трекерів

Управляти парком службових автомобілів дорого. Крім інвестованого капіталу, існують поточні витрати на страхування, технічне обслуговування, ремонт і паливо (включаючи холостий хід). Програмне забезпечення для GPS моніторингу транспорту може допомогти Вам заощадити до 15% на паливі та витратах на обслуговування та підвищити ефективність роботи до 30%. Використання відстеження транспортних засобів для активного керування поведінкою водіїв також може зменшити знос вантажівок і інших спецмашин, зменшити страхові комісії та витрати на технічне обслуговування. Обслуговуйте транспортні засоби лише тоді, коли це дійсно необхідно, а не через довільні проміжки часу.

Покращте CSR (корпоративна соціальна відповідальність) Вашого автопарку

Водії корпоративних автопарків компаній проводять багато часу в дорозі, що підвищує ризик того, що вони можуть наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху через погану керованість, перевтому, втому за кермом або перевищення швидкості. Використання системи джіпіес відстеження транспорту для проактивного керування та навчання співробітників свідчить про те, що Ви дбаєте про громадськість і хочете зробити все можливе, щоб Ваші водії завжди були якомога безпечнішими.

Простий спосіб досягти юридичної відповідності для Вашого автопарку

Від парків комерційних транспортних засобів вимагається виконання багатьох різноманітних юридичних зобов’язань, зокрема щодо здоров’я та безпеки. Технологія GPS може полегшити це, автоматизувавши певні аспекти збору ваших даних, такі як табелі та пробіг за водіями, випадки перевищення швидкості, а також відстеження пробігу в бізнесі та приватному порядку для спрощення звітування та адміністрування.

Зменште кількість аварій і витрати на страхування

Системи джпс відстеження активів і відстеження автомобілів пропонують компаніям чудовий набір інструментів для підвищення загальної безпеки транспортних засобів – від виявлення поганої поведінки за кермом до підвищення шансів повернення активів у разі викрадення автомобіля. Протиугінні засоби також можуть допомогти захистити водіїв від позовів про відповідальність і прискорити обробку страхових документів. Деякі страхові компанії пропонують знижки на премію або надлишок для автопарків, які мають системи відстеження транспортних засобів і програми навчання водіїв, які пропагують безпечний стиль водіння.

Поговоримо?
Для більш кращого розуміння роботи gps систем, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣