WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Ужгород

Контакти:

Підвищте безпеку та прибутковість автопарку в Ужгороді, разом з системами GPS моніторингу.

Підвищте безпеку та прибутковість автопарку за допомогою служби GPS-відстеження яку надає компанія WUST в Ужгороді, провідна на ринку рішень безпеки автопарку. Ми надаємо зручні програмні рішення, які допоможуть Вам зменшити витрати на автопарк, покращити безпеку та підвищити продуктивність роботи. А разом із покращеним досвідом безпеки приходить відчутне зменшення кількості нещасних випадків і можливість відповідно коригувати страхові премії. GPS трекери і система моніторингу транспорту – виграшна комбінація.

*GPS трекери, використовується для відстеження автопарків, надаючи Інтернет-доступ до відстеження автопарку та адміністрування ресурсів. Знаючи, де знаходяться ваші автопарки та ресурси в будь-який час, ви можете отримувати прибуток від економного вибору з жвавим поглядом.

Цілодобові послуги моніторингу транспорту, завдяки якісним gps трекрам в Ужгороді.

Служба моніторингу допоможе Вам зрозуміти безліч даних надісланих GPS трекерами, зібраних з Вашого автопарку. Вони перетворюють необроблені дані GPS у експертний аналіз, щоб дати Вам уявлення про те, що відбувається з водіями та транспортними засобами на дорозі. Вони також надають підказки для Вашої команди та водіїв, щоб усунути проблеми з керуванням і підвищити ефективність роботи.

 • Підвищення безпеки
  Зменшення випадків перевищення швидкості та агресивного водіння, що призводить до меншої кількості аварій (і страхових випадків);
 • Зменште витрати
  Зекономте на паливі та витратах на технічне обслуговування за рахунок оптимізації маршрутів і усуненню несанкціонованих поїздок;
 • Підтримуйте рівень
  Моніторинг 24x7x365, оптимізуйте звітність та аналіз.

Гнучка та адаптована технологія

Технології джіпіес для мобільного та онлайн-моніторингу автопарку допомагають Вам підтримувати контроль над операціями Вашого автопарку, одночасно адаптуючись до сучасного способу ведення бізнесу. Наше рішення пропонує практично відкритий аналіз, звітування про будь-які показники та можливості деталізації для перегляду деталей на кожному кроці. Це дуже адаптивний спосіб, який дозволяє Вам отримувати інформацію так, як Ви хочете, а також інтегрувати у вже існуючу систему. Отримуйте оновлення та сповіщення по телефону, електронною поштою, онлайн тощо. Незалежно від того, досвідчений Ви користувач чи новачок у технологіях, платформа від WUST надасть необхідну інформацію — у тому вигляді, у якому вона Вам потрібна — щоб у будь-який час підтримувати синхронізацію з вашим автопарком.

Мобільний доступ

Система відстеження gps в Ужгороді та за його межами, доступна через планшет або смартфон, та надає важливу інформацію, необхідну для керування поїздками та зупинками, демонструє безпеку та відповідність вимогам, а також точно автоматизує низку рутинних, адміністративних і трудомістких завдань.

 • Працюйте на максимальній продуктивності з упевненістю, що автопарк у безпеці;
 • Підходить для комерційних автопарків будь-якого розміру, включаючи автопарки, які використовують орендовані/невласні або особисті транспортні засоби;
 • Сумісний із іншими датчиками та ідеально підходить для регульованих середовищ, де важливі конфіденційність і підзвітність.
Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣