WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Установка gps трекера на легкові та вантажні автомобілі

Установка gps трекера на легкові та вантажні автомобілі

Стоимость установки GPS-трекера для легковых и грузовых автомобилей, сельхозтехники, тепловозов, катеров, мотоциклов и другого транспорта –
от 400 грн .
• Установка GPS трекера на авто – от 400 грн.
• Установка GPS трекера и датчика обліку палива– 1200 грн.
• Встановлення реле дистанційного блокирования двигуна – 800 грн.
• Монтаж датчика температуры – 700 грн.
• Встановлення тривожної кнопки – 500 грн.
• Установка GPS мониторинга – 400 грн.
Де придбати установить GPS трекер на автомобиль в Украине? Компания WUST предлагает крупный каталог современных GPS-трекеров от самых лучших спутниковых виробников. Ми працюємо с ними за прямыми контрактами без посередников, при этом пропонуємо найнижчі ціни на обладнання. Больше, мы предлагаем установку трекеров GPS на автомобили по всей Украине. Компания пропонує до вашей уваги 297 сучасних сервисних СТО у всех регионов Украины, крім тимчасово окупованих. Винница, Днепр, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Киев, Кропивницкий, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов и Черновцы. Більше того, якщо ви не маєте можливості особистого візиту на наше СТО, ви можете замовити виїзд мобільної бригади до себе для встановлення GPS трекера на автомобіль. Будь-які витрати повинні бути виправданими і приносити користь, тому багато автомобілістів цілком виправдано запитують: чи потрібно встановлювати GPS трекер на особистий або сімейний автомобіль? Суть пристрою дуже проста: в автомобіль необхідно таємно установить GPS трекер, який відстежує пересування та координати автомобіля, його швидкість та інші параметри. GPS трекери повинні мати зручний інтерфейс, зрозумілий будь-якому користувачеві, сумісність з будь-якими операційними системами та можливість роботи з комп’ютером, планшетом та смартфоном. Навіщо потрібна установка GPS-трекера на авто?
Основними елементами ЖПС трекера є мікропроцесор, приймач із супутниковою антеною, модуль для прийому та передачі даних GSM, джерело живлення зовнішнього або автономного типу, плюс вбудована пам’ять. Більшість сучасних GPS трекерів мають різні датчики та додатковий функціонал:
• Розрахунок пробігу та витрат палива;
• Контроль роботи двигуна з урахуванням його температури, оборотів та
мотогодин;
• Постановка геозон та надходження сповіщень при виїзді за їх межі;
• Режим SOS, в якому власник отримує координати раз на 10 хвилин;
• Дистанційне блокування двигуна та дверей;
• Фіксація початку руху та зупинки трекера.
Яку користь може принести установлений GPS? Уявіть, що дружина з дітьми поїхала на прогулянку з дітьми в суботу і залишила телефон в автомобілі, а чоловік не може додзвонитися до сім’ї протягом декількох хвилин або годин. Установка GPS трекера в автомобілі дозволить відкрити програму моніторингу, подивитися місцезнаходження машини та позбавитися всіх хвилювань. Можна навіть зробити сюрприз своїй сім’ї та приєднатися до неї на вихідному. Дуже часто автомобілем користуються кілька людей у сім’ї. Уявіть, ви виходите з дому, а автомобіля немає у дворі, і родичі не беруть слухавку. Відразу почнуть закрадатися думки, що автомобіль викрали. Що робити? Відразу вирушати до поліції? GPS tracker на автомобиль допоможе відстежити його на карті та повернути законному власнику за лічені секунди у випадку викрадення. Також трекер допоможе відслідковувати будь-які переміщення автомобілю, наприклад, коли його забрав евакуатор. Установка GPS маяка на автомобиль очень важна для мониторинга, и найдёте его заранее при покупателе. В ж знайте, что якщо автомобіль знайся под будінком, а не на оплачуваній стоянці, то у разіго угону страховыя компани легко може никнути виплату? Покупка и установка джипи трекера на авто дозволить узнать выкрадать автомобиля в самые короткие сроки, или взагалі запобігти угону. Система досмотра за автомобилем, отправляемая вам тривожні оповіщення при необхідності. Мы можем распознать оптимальные технологические решения для вашего транспорта, и, возможно, вы будете знать особенности роботов и установки GPS-трекера на машину. Звяжитесь со спеціалістами WUST за телефоном и погодите детали співпраці.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣