WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Тривожна кнопка

Тривожна кнопка

Контакти:
тривожна-кнопка

Безпека водія – турбота номер один

Тривожна кнопка — це простий у використанні аксесуар, який дозволяє водіям сповіщати менеджерів автопарку про надзвичайну ситуацію. Водії часто опиняються у вразливому становищі через те, що їздять поодинці та в місцях, які можуть становити небезпечну ситуацію. Керівники автопарків повинні знати про інструменти, які допоможуть захистити своїх водіїв і мінімізувати ризики.

Тривожні кнопки дають змогу Вашим водіям і іншому персоналу увімкнути тривогу в екстреній ситуації, що може заспокоїти їх, і попередити Вас, або інші спеціалізовані служби. 

Це дуже проста процедура, яка може виявитися безцінною у складній ситуації. Стикаючись із загрозою, водії можуть не мати змоги використовувати свої телефони, щоб викликати допомогу. Але приховану тривожну кнопку можна легко натиснути непомітно для агресора. Тривожна кнопка схожа на страховий поліс. Ви сподіваєтесь, що Вам ніколи не знадобиться ним користуватися, але добре мати його, якщо виникне така потреба.

Як працює тривожна кнопка у автомобілях і вантажівках?

Щойно водій натисне тривожну кнопку, у центр обробки даних \ диспетчера надійде сигнал тривоги. Звідти, залежно від вибраних Вами налаштувань, сигнали тривоги надсилатимуться електронною поштою та SMS у вибрані Вами місця призначення. Сигнал тривоги, який буде зареєстровано, для використання в майбутньому, і буде містити інформацію про транспортний засіб, водія, час натискання кнопки та місце, де стався інцидент. Маючи цю інформацію, Ви зможете спробувати зв’язатися з водієм або надіслати інший транспортний засіб чи органи влади до точного місцезнаходження автомобіля. Тривожна кнопка, як правило, встановлюється в зоні легкої досяжності водія і але не є чітко помітною для можливого агресора в салоні.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер