WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Відгуки

Відгуки

Добрий день. Наша компанія вирішила обладнати всі 30 вантажних автомобілів мобільними жпс трекерами. У покупці орієнтувалися на найкращу пропозицію з погляду «ціни-якості», і не бачили сенсу переплачувати. Після недовгих консультацій з фахівцями компанії WUST було ухвалено рішення про покупку. Закупили партію і дуже задоволені їх характеристиками та зносостійкістю.
Іван Подлуцький
Спочатку я звернувся до WUST для встановлення жпс трекера на особистий автомобіль з метою безпеки, і за півроку роботи він жодною разу не підвів. Завжди справно працював, за необхідністю давав зворотний зв'язок В результаті, на роботі я порекомендував начальнику поставити на весь автопарк компанії gps трекери, з aункцюю контролю палива, оскільки води пешодично були помхчені у поганих справах.
Кирило Ганницький
Агробізнесу нині нелегко, тому кожен намагається оптимізувати процеси. Ми вирішили зробити це за допомогою установки систем GPS моніторингу та гпс трекерів онлайн на наше обладнання, і здивувалися чому не зробили цього раніше. Виявляється, такі системи допомагають мінімізувати втрати на збиранні та доставці врожаю, контролювати переміщення комбайнів по полю, наповнення бункерів зерном, фіксувати момент вивантаження зерна з бункера та тримати на контролі переміщення техніки на склад чи елеватор. Тобто ми почали отримувати реально достовірну інформацію про те, що відбувається у полях. Буквально в режимі онлайн ми бачимо, яка площа оброблена, скільки техніки та персоналу задіяно і це дуже зручно! Дякуємо великої компанії WUST та її фахівцям, що допомогли вибрати та встановити ці важливі системи.
Денис Остапенко
Наприкінці минулого року купили у компанії WUST трекер для автомобіля. Завдань для нього поставили багато: і стеження за машиною, і дистанційне відключення запалення за допомогою СМС, і встановлення геозони у дворі, щоб коли автомобіль залишав цю зону, на телефон надходило повідомлення. Вважаю, що в сучасному житті джіпіес трекер, як доповнення до сигналізації, є дуже важливим, тому що одна сигналізація забезпечити повну безпеку авто вже не в змозі. Дуже сподобалося те, що навіть якщо зняти акумулятор з автомобіля, то кожні 20-30 хвилин приходитиме повідомлення і дозволить швидко зреагувати на якісь спроби розкрадання авто або його частин. Спасибі, що порекомендували хороший трекер, швидко його поставили та налаштували на моєму автомобілі.
Андрій Крамаренко
Все круто! Навіть коли один трекер відлетів і вдарився об асфальт, навіть сколу не з'явилося, що говорить про міцні матеріали як зовні, так і зсередини. Приємно, що встановлення майстра проводили на виїзді, тобто приїхали до нас і все зробили. Працюють як годинник - чітко визначають місце розташування автомобіля, показують швидкість, рівень палива. Також добре, що запитали їх від акумуляторів, і додаткові вбудовані батареї досі не знадобилися. Спасибі велике за допомогу.
Микола Гребінник
Після розширення компанії з вантажоперевезень з 4 до 12 автомобілів, гостро постала необхідність відстежувати переміщення кожного автомобіля. Знайомий порекомендував мені звернутися в WUST і я точно не помилився. Сервіс на найвищому рівні, величезний вибір джи пи ес трекерів, можна протестувати обладнання та попросити майстрів поставити його з виїздом на нашу базу. Швидко вибрали трекери з керівництвом, вибрали зручний час для під'їзду спеціалістів, за півдня обладнали усі 8 машин та окупив трекери буквально за кілька тижнів. Відразу з'ясувалося, що частину водіїв підробляли на конкурентів, а ще деякі зливали паливо. Тепер можна заощаджувати більше та розвиватися швидше.
Илля Безкоровайний
Поставлені компактні системи дозволяють контролювати рівень палива в баку, контроль витрати папьного та дають моожливість швидко виявляти порушників та вживати заходів. Ми звернулися до WUST, і вже протягом тижня всі 43 автомобілі були оснащені сучасними сипемами. Дуже рідко пишу отзывы, але куплений gps трекер дійсно вражає. Дякуємо за хороший сервіс!
Роман Тимошенко

Також можете ознайомитися з відгуками у Гугл

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣