WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Тернопіль

Контакти:
трекери-тернопіль

Пристрої відстеження вантажівок і GPS трекери для автомобілів в Тернополі

Наші послуги відстеження автопарку надають Вам можливість контролювати доставку, відстежувати виклики служб (наприклад таксі), автоматично реєструвати пробіг для цілей оподаткування, перевіряти, чи Ваші водії їздять безпечно, отримувати сповіщення, коли транспортний засіб відхиляється від певного шляху або покидає зону тощо. Поєднання всіх цих можливостей і послуг допомагає підприємствам зменшити витрати, підвищити продуктивність і може сприяти підвищенню задоволеності клієнтів.

Наші клієнти залишилися задоволеними від використання послуг. Підприємства та приватні особи в Тернополі і в інших регіонах почали підвищувати ефективність роботи свого бізнесу за допомогою GPS-трекерів і систем моніторингу та керування автопарком . WUST надає в Тернополі надійні gps пристрої відстеження транспортних засобів, чудові програми відстеження автопарку, а також велику кількість датчиків (від температурных до контролю за рівнем палива в авто). Незалежно від того, чи потрібен вам прихований GPS-трекер, простий для підключення та відстеження або більш професійне рішення, як-от дротовий GPS-трекер для керування автопарком в Тернополі, ми можемо допомогти!

Основні переваги встановлення автотрекера на особисті транспортні засоби:

  • Покращена безпека транспортного засобу та захист від викрадення;
  • Місцезнаходження транспортних засобів у реальному часі – за запитом;
  • Управління паливом і зниження витрат на паливо;
  • Покращені характеристики водіння;
  • Простіше планування маршруту;
  • Підвищена ефективність і рівень виконання робіт;
  • Покращена безпека автопарку та водія;
  • Управління попереджувальним обслуговуванням транспортних засобів;
  • Швидше обслуговування клієнтів;
  • Нижчі загальні витрати.

*GPS трекери – це сучасні рішення багатьох проблем власників великих і малих автопарків в Тернополі.

Як працює система відстеження транспортних засобів у Тернополі за допомогою GPS трекера?

Системи відстеження транспортних засобів використовують пристрої відстеження GPS (трекери), встановлені на службових транспортних засобах і великовантажних автомобілях, а також програмне забезпечення для керування автопарком, щоб надати менеджерам точну картину того, як використовуються комерційні транспортні засоби.

По-перше, GPS трекер (із SIM-картою для підключення мобільних даних) встановлюється в автомобіль – підключається до порту OBD-II, або підключається до шини CAN автомобіля. Пристрій активовано та зареєстровано в телематичній системі, і тепер він готовий почати запис даних.

Тепер, коли автомобіль відстежується, комп’ютер двигуна транспортного засобу надсилає дані на пристрій відстеження GPS, а потім передає (разом із місцезнаходженням GPS – широтою та довготою) до служби відстеження автопарку через мобільну мережу передачі даних.

Ця інформація отримується системою моніторингу транспорту в режимі реального часу, відображаючи екранну панель приладів такі дані, як витрата палива, місцезнаходження автомобіля, поточна швидкість і напрямок, а також характеристики двигуна, такі як напруга акумулятора, температура та цнші попередження, якщо вони мають місцк бути.

Інші програмні системи (наприклад, додатки цифрового тахографа) можуть підключатися до програмного рішення GPS-відстеження через підключення API.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣