WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Сміттєвози

Сміттєвози

Контакти:
сміттєвоз

Впровадження GPS для сміттєвозів при перевезенні відходів

Послуги з утилізації відходів є однією з найактуальніших тем цього десятиліття, оскільки пов’язані з переробкою та збереженням навколишнього середовища. Для утилізації відходів використовується спеціальне обладнання, тому потрібне спеціальне рішення для запобігання неправильним операціям і забезпечення оптимального та безпечного постійного процессу. Пристрої GPS можуть легко допомогти досягти цих цілей.

Одним із головних завдань автопарків є утримання техніки в належному технічному стані, адже будь-яка поломка може спричинити значні збитки та ускладнення. Безвідповідальне водіння з опущеними щипцями (що заборонено) або несвоєчасне технічне обслуговування вантажівок може порушити повсякденну бізнес-операцію та призвести до непередбачених додаткових витрат. Також несвоєчасне надання послуг з вивезення сміття або, в гіршому випадку, ненадання послуг взагалі, може призвести до багатьох скарг і проблем у партнерстві з існуючими підрядниками.

Професійні GPS-трекери для сміттєвозів, які надає наша компанія, є найточнішими пристроями для відстеження важких транспортних засобів у найскладніших умовах використання.

*Аналізуйте статистику, та будуйте ефективні логістичні маршрути.

Переваги GPS моніторингу при вивезенні сміття

Наші професійні трекери підтримують звітність різноманітних даних, що дозволяє зчитувати різноманітну бортову інформацію сміттєвоза через спеціальний протокол, включаючи дані про навантаження на вісь, кількість обертів на хвилину, години роботи двигуна тощо. Інші датчики, використовується для зчитування рівня палива в транспортному засобі та контролю витрати на певних типах транспортних засобів. Крім того, наші рішення мають функцію підтримки будь -яких додаткових датчиків сторонніх розробників , наприклад датчиків, підключених через інтерфейси RS-232 і RS-485, або навіть спеціальних датчиків CAN, які використовуються для будь-яких інших складних потреб.

Для кращої оптимізації роботи автопарку за допомогою даних датчиків Ви можете контролювати навантаження на задню вісь, тобто можна спостерігати за вагою сміття, завантаженого у сміттєвоз, а також одразу направляти водій в місця, де найбільше потрібні послуги. Проаналізувавши звіти та звірившись зі статистикою, власник може оптимізувати маршрути та більш ефективно перепланувати завантаження/обслуговування сміттєвоза .

GPS-трекери можуть отримувати різноманітні дані в режимі реального часу, щоб запобігти небезпечній поведінці , як-то їзда з опущеними щипцями (що заборонено), частота обертів, перевищення швидкості, різке проходження поворотів або гальмування. Як наслідок, це зменшує споживання палива та витрати на обслуговування автомобіля , а також зберігає шасі автомобіля, гальма та інші важливі частини в належному стані протягом більш тривалого часу. 

Ідентифікація водія – це найточніший спосіб фіксувати, який водій керував сміттєвозом у певний час, а також контролювати поведінку водія в робочий час. У нас є рішення для запобігання крадіжок (зливу) палива. Усі трекери можуть бути підключені до датчиків рівня рідини (LLS) через RS-232 і RS-485 і можуть зчитувати дані датчиків рівня палива . Перевага цієї функції полягає в тому, що LLS може працювати без бортового комп’ютера та надсилати інформацію в ОНЛАЙН . Менеджери автопарків зможуть легко визначити, з якого конкретного транспортного засобу було злито пальне та коли.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер