WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Рівне

Контакти:
жпс-у-рівному

Відстеження транспорту за допомогою gps у Рівному

Рішення GPS-відстеження, пропоновані компанією WUST, можуть перетворювати обсяг інформації, який щодня генерується Вашими бізнес-операціями, у дані, які легко зрозуміти власникам бізнесу, щоб вони могли приймати обґрунтовані рішення. Послуги, датчики і трекери, які пропонує наша компаніям в Рівному, дозволять Вам керувати складними автопарками на одній платформі. Покупка і встановлення gps трекерів у місті Рівне дає вагомий результат, для слідкування за вантажівкою і  впливу на водіїв… спробуйте! Це можливо завдяки спеціальним функціям:

  • Отримання інформації про те, де знаходяться транспортні засоби компанії, у будь-який час, і за яким маршрутом прямують;
  • Обмеження швидкості;
  • Геоогорожі – Ви одразу побачите якщо водій відхилився від маршруту, чи виїхав за визначені межі;
  • Звіти ефективність використаного пального;
  • Запобігання викраденню автомобілів;
  • Аутентифікація водіїв і моніторинг їхньої безпеки;
  • Двосторонній зв’язок між водіями та диспетчерами.

*Система моніторингу палива, gps відстеження авто, маячки, різноманітні датчики та багато іншого, це все ми пропонуємо нашим клієнтам і місті Рівне .

Чи потрібен потужний комп'ютер для відстеження за gps?

Ні, і це величезна перевага, все, що вам потрібно, це комп’ютер, здатний підключатися до Інтернету за допомогою сучасного браузера. Ви навіть можете просто використовувати телефон або планшет Android/Apple, щоб отримати доступ до ключової інформації про свій автопарк.

І Вам не потрібно цілими днями сидіти дивлячись в монітор. Наше програмне забезпечення на основі місцезнаходження пропонує безліч варіантів для менеджерів, включаючи мобільні програми та миттєві сповіщення, які можна читати зі свого смартфона, і реагувати лише у разі крайньої необхідності. Ви матимете швидкий доступ до ключових відомостей про продуктивність Вашого автопарку, куди б Вас не привів день.

Інтерфейс ергономічний, зручний і простий у використанні. Це дозволяє швидко розпочати роботу та легко інтегрувати його у “повсякденне життя” Вашої фірми.

Також включає унікальні та запатентовані функції, такі як автоматичне оновлення визначних місць або керування водієм чи групою… що дозволяє вам краще аналізувати всі дані.

WUST — це потужний і надійний оператор, який надає повний і стабільний сервіс, а також людські ресурси для підтримки своїх клієнтів у використанні інструменту.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣