WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Протиугінні засоби

Протиугінні засоби

Контакти:
противоугінні засоби

Блокування двигуна, як найефективніший протиугінний засіб

Надійне блокування двигуна автомобіля допоможе захистити автомобіль від несанкціонованих спроб його завести. Для цього використовується спеціальний пристрій – реле блокування двигуна. Він запобігає запуску без дозволу власника автомобіля. Це досить поширений вид захисту, який використовується як доповнення до сигналізації або іммобілайзера. Щоб зробити правильний вибір і купити реле блокування, яке точно впорається з поставленим завданням, необхідно знати про види і принципи роботи цих пристроїв. Саме в цьому ми зможемо Вам допомогти.

Основні види реле блокування двигун

Стандартне реле

Це найпростіший варіант блокування, який заснований на використанні аналогових пристроїв. У них також є кілька варіантів.

Найпростіша схема, коли блокуючий елемент знаходиться в мікропроцесорному модулі автосигналізації. В даному випадку реле використовується для розриву електричного кола, підключеного до модуля управління. Цей варіант вважається одним з найпростіших в установці, і відрізняється високою відмовостійкістю. Проте, якщо порушник отримає доступ до блоку керування сигналізацією, він зможе легко розблокувати систему.

Серед аналогових варіантів блокувальників є ті, які не вбудовані в блок процесора сигналізації. Вони встановлюються в моторному відсіку автомобіля. У цьому випадку блокування здійснюється сигналізацією за допомогою ліній електропередач. Якщо контакти пристрою розімкнуті, двигун автоматично заблокує ся. Цей ордер також дуже стійкий до збоїв, його ефективність вище, ніж у першого типу. Однак таке рішення не гарантує 100% захисту від дезактивації.

Очевидно, аналогові системи блокування двигунів не можуть гарантувати, що їх не зламатимуть. Так, це може зайняти деякий час, але досвідчений зловмисник з ними впорається. Тому їх слід використовувати тільки в комплексі з автосигналізацією, або вибирати більш просунуті і надійні варіанти блокування.

Цифрові реле

Цифрові пристрої використовують більш просунуту технологію блокування, вони також діляться на кілька різновидів:

  • Блокувальник простої конструкції. Це, по суті, вдосконалена версія попереднього реле. Тільки в ньому для розблокування використовується спеціальний сигнал – цифровий імпульс, який також виконує роль пароля. Таке реле стійке до злому і виходу з ладу. Але є у нього і слабке місце – поводир. Визначити розташування блокатора нескладно. Цю проблему можна вирішити, сховавши провідник під капотом, що збільшить час, який зловмиснику доведеться витратити на пошук і розблокування пристрою.
  • Прилади без додаткового електричного проводу, що виключає прямий зв’язок з мікропроцесорним пристроєм. Тут пакетні цифрові дані використовуються для передачі сигналу від реле безпосередньо до мікропроцесора сигналізації або іммобілайзера. Перевагою такого типу реле є те, що по проводці неможливо відстежити місцезнаходження пристрою. Швидко розблокувати таку систему неможливо. Фахівці рекомендують поєднувати такі реле з сигналізаціями, оснащеними системою захисту від перешкод. В іншому випадку зловмисники можуть за допомогою спеціальних технічних засобів створювати перешкоди, які перешкоджають роботі електричних ланцюгів, що призводить до неможливості блокування двигуна.
  • Реле, яке використовує радіоканал для передачі імпульсів. Цей варіант також є високонадійним, оскільки його дуже важко виявити. Однак також існує ризик через можливі пристрої, які створюють перешкоди, які перешкоджають нормальній роботі пристрою, не даючи імпульсу пройти через перешкоду. Тому цей момент при виборі такого типу реле необхідно враховувати.

*Протиугінні засоби, здатні нівелювати ризики викрадення авто.

5 видів протиугінних пристроїв для вашого автомобіля

Безпека транспортних засобів розвивалася з роками. На жаль, як і стратегії викрадення автомобілів. Тому важливо підтримувати захист Вашого автомобіля від викрадення в актуальному стані. Ось кілька найкращих доступних пристроїв безпеки.

1.Іммобілайзер
Іммобілайзери запобігають перегріванню дротів автомобілів, дозволяючи їм запускатися лише тоді, коли авторизований ключ автомобіля знаходиться в радіусі дії. Іммобілайзери є стандартними для багатьох, але не для всіх нових автомобілів. Якщо у вашому автомобілі немає іммобілайзера, його варто встановити. Вони ефективні та доступні.

2. Замок рульового колеса

Замки рульового колеса не зовсім надійні. Однак для його усунення потрібен досить досвідчений і цілеспрямований злочинець. Крім того, замок керма може діяти як стримуючий фактор, оскільки потенційні злодії, ймовірно, двічі подумають, якщо побачать його у вашому автомобілі.

3. Автомобільна сигналізація
Автомобільна сигналізація призначена для того, щоб змусити злодіїв тікати. Однак через те, що вони часто вимикаються випадково, перехожі, як правило, звертають на них мало уваги. Тим не менш, вони є додатковим рівнем безпеки та можуть стримувати потенційних злодіїв у деяких випадках.

 

4. Протиугінне маркування
Протиугінне маркування включає вкарбування унікального серійного номера на різних компонентах вашого автомобіля. Це ускладнює продаж компонентів вашого автомобіля на чорному ринку та легше зловити злодіїв, які намагаються це зробити.

5. GPS-трекер
Хоча він не запобіжить крадіжці автомобіля, Ви можете використовувати пристрій відстеження GPS, щоб відстежувати місцезнаходження свого автомобіля. Якщо автомобіль почне рухатися, коли він повинен бути припаркований біля офісу, Ви знатимете, що у вас проблема. Текстові або електронні сповіщення будуть надіслані на ваш смартфон. Ви можете отримати докладні звіти про те, куди поїхав ваш автомобіль і куди він прямує.

Деякі інші засоби захисту від крадіжок – це затискачі для шин, гальмівні замки та сумки для брелоків (які запобігають злому сигналу). Щоб зменшити ймовірність викрадення автомобіля, найкращим вибором буде використовувати комбінацію найкращих протиугінних пристроїв.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер