WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Полтава

Контакти:
трекер-полтава

GPS трекери в Полтаві. Покупка і монтаж.

Купуючи в Полтаві GPS трекери у нашої компанії – Ви отримуєте систему GPS-відстеження з повним набором послуг, призначених для віддаленого керування, моніторингу автопарку, відстеження активів і різноманітного набору датчик для повної інтеграції для потреб Вашого бізнесу. WUST має готові рішенням під ключ, наша система моніторингу є безпечною, відкритою та масштабованою платформою, яка відіграє важливу роль в оптимізації використання ресурсів, надаючи повну видимість і спрощуючи керування.

Просто встановивши в машину GPS трекер розміром із сірникову коробку, Ви зможете знайти його в будь-якій точці світу, а не тільки в Полтаві, використовуючи лише смартфон. Повідомлення про місцезнаходження в режимі реального часу, попередження викрадення та зниження витрат на паливо є найвигіднішими функціями пристроїв відстеження транспортних засобів. Використовуючи програмне забезпечення моніторингу GPS для відстеження розташування транспорту у режимі онлайн, менеджери можуть планувати кращі маршрути, щоб скоротити час доставки та зменшити споживання палива, одночасно зменшуючи ризики для водіїв. Більше того, відправляючи найближчий автомобіль до місця заявки, менеджери можуть допомогти водіям уникнути заторів і дорожніх робіт; у свою чергу, це зменшує витрати на автопарк і збільшує прибутки бізнесу.

*Допоможемо підібрати трекери і маячки, саме для Ваших потреб.

Розширте можливості свого бізнесу у Полтаві та отримуйте реальні результати завдяки gps системі

Розумний автопарк у вас під рукою

Чим раніше Ви зможете виявити потенційну проблему у своєму автопарку, тим швидше зможете почати пошук рішення. Керуйте своїм автопарком розумніше за допомогою системи GPS моніторингу, плануючи розумніші маршрути, аналізуючи споживання палива та спостерігаючи за манерою водіння.

Максимальна ефективність диспетчеризації та прогнозування вимог до обслуговування транспортних засобів. Наша компанія допомагає підприємцям з Полтави отримати гнучкість, щоб почати з малого та розширювати свої можливості в міру зростання Вашого бізнесу. Керуйте всім своїм автопарком з одного екрана та дивіться, що відбувається віддалено.

Спостереження за активами

Контролюйте та відстежуйте всі свої ресурси, від портативних активів до посилок і контейнерів до важкої техніки. Завдяки миттєвим сповіщенням Ви можете знати, де знаходяться ваші цінні активи, коли очікується їх надходження, відкритий контейнер чи ні тощо.

Ця видимість у режимі реального часу допомагає отримати прогнозовану аналітику та мінімізувати втрати продукту. Наявність цієї інформації про місцезнаходження онлайн дає змогу встановлювати оптимальні маршрути, тим самим заощаджуючи людино-години та, зрештою, знижуючи експлуатаційні витрати.

Спростіть і оптимізуйте логістику

Моініториг дає змогу найбільшим у світі вантажовідправникам і компаніям досягати максимальної вигоди та отримувати прогнозовану аналітику, яка дає практичну інформацію.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣