WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Охоронні пломби

Охоронні пломби

Контакти:
Охоронні пломби

Навіщо купувати охоронні пломби?

За межами логістичного бізнесу багато хто може не бачити вагомих причин купівлі і подальшого використання охоронних пломб, але захисні пломби широко відомі як механізми захисту від несанкціонованого доступу, та використовуються для опечатування вантажів, які перебувають у транспортних контейнерах. Вони необхідні, щоб забезпечити певний рівень безпеки для товарів, обладнання, або інших цінностей, які перебувають у дорозі. Дорогі вантажі зазвичай піддаються високому ризику бути викраденими, підробленими або іншим шахрайським діям під час транспортування. Ризик очевидний навіть у автомобільних перевезеннях у межах міста, не кажучи про інші види логістичного транспорту включаючи морські перевезення.

Такий вантаж завжди має небезпеку бути вкраденим, що може призвести до збитків для бізнесу, не тільки фінансових, але і репутаційних. Проте захист від неправомірного доступу допоможе Вам забезпечити повну безпеку Вашого вантажу та уникнути всіх неприємностей пов’язаних з цим. Тому покупка охоронних пломб – це невелика інвестиція, яка може дати чудові результати.

*Щоб зрозуміти, який тип захисних пломб найкраще підходить для Вашого бізнесу, спочатку з’ясуйте, який тип вантажу захищається і порадьтеся з експертами.

Як вибрати правильні охоронні пломби?

Існує кілька варіантів захисних пломб, які можна застосовувати в багатьох ситуаціях для різних типів товарів. Пломби безпеки діляться на дві групи експлуатації, багаторазового та одноразового використання. Одноразові пломби зазвичай виготовляються з пластику або металу. Багаторазові пломби більш складні. Зазвичай це електронні пломби, або принаймні, механічні пломби, призначені для використання у декілька разів. У транспортній галузі перевагу надають механічним або електронним, які кріпляться до вантажівок, транспортних контейнерів або великих причепів. Одноразові пломби призначені для вантажів з меншим ризиком, таких як пакети та посилки. Різні типи пломб – металеві або пластикові. 

Компанії повинні проаналізувати вартість товарів, тип товарів і їхні потенційні загрози, навмисні чи ненавмисні, які охоплюють зовнішні фактори середовища. Оцінка ризику характеру товарів забезпечить більш детальну оцінку найкращого типу охоронної пломби.

Поговоримо?

Для більш широкого розуміння роботи GPS моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер