WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Одеса

Контакти:
gps-одеса

Ринок GPS-пристроїв для стеження за транспортними засобами надзвичайно поширений в Україні, в тому числі це стосується і такого великого міста як Одеса. Для клієнта з досвідом роботи в галузі технологій і гаджетів це означає конкурентоспроможні ціни за високоякісні GPS трекери і маячки наприклад. Але існують сотні моделей трекерів, які ускладнюють вибір найкращого. Є кілька речей, на які слід звернути увагу, купуючи GPS-трекер для автомобіля в Одесі. Існують спеціальні засоби відстеження для різних типів транспортних засобів, таких як автомобілі, вантажівки, автобуси та мотоцикли і самокати, тому ідеальна система відстеження і моніторингу враховуватиме тип(и) транспортного засобу(ів), а також останні інновації та розробки в галузі GPS.

Технологія GPS постійно розвивається; щороку знаходять нові способи вдосконалення існуючих технологій на основі GPS трекерів і винаходять нові рішення для вирішення викликів нашого повсякденного життя. Майбутнє GPS моніторингу, що підтримується розумними технологіями, такими як IoT і телематичні системи, виглядає яскравим, і в майбутньому на нас чекає багато нових і захоплюючих інновацій.

Під час пошуку і покупки трекерів або в цілому системи відстеження GPS перше, що Вам слід зробити, це добре зрозуміти мету. Переконайтеся, що знаєте, чому Вам потрібна автомобільна система моніторингу, функції, які знадобляться, і масштаб Вашого бюджету. Вам потрібно зрозуміти, як працює відстеження транспортних засобів і переваги її інтеграції для Вашого бізнесу.

*Система моніторингу за допомогою GPS трекерів, маячків і інших пристроїв, буде додатковою і основною можливістю безпеки для Вашого транспорту.

Чим може допомогти покупка і інтеграція системи GPS моніторингу підприємцям з Одеси?

Трекер для автомобіля і інших транспортних засобів

GPS-трекери для транспортних засобів можуть допомогти вам знаходити та відстежувати ваші транспортні засоби, включаючи легкові автомобілі, вантажівки, мікроавтобуси, будівельна техніка, трактори та навіть gps трекери для човнів, що для Одеси з її портами є не більш важливим, ніж для інших міст. Наша компанія пропонує не лише GPS-пристрої для відстеження автопарку з основними функціями, такими як відстеження в реальному часі, SOS-тривога та геозона, виявлення ACC, а також надає засоби відстеження транспортних засобів із високоякісними функціями, такими як моніторинг температури, моніторинг палива, RS232, RS485. Оснащений трекером для автомобіля, Ви можете підвищити безпеку автопарку, підвищити швидкість виявлення викраденого автомобіля (SVR) і максимізувати час роботи кожного авто.

Відстеження активів

Система відстеження активів призначена для захисту ваших активів, таких як обладнання, причіп, контейнер, сільськогосподарська техніка та вантажівка. За допомогою GPS-трекера активів Ви можете стежити за своїм майном і посилювати безпеку в будь-який час і будь-де. Він забезпечує моніторинг у реальному часі та може надсилати миттєву тривогу в екстрених випадках. За допомогою внутрішньої батареї Ви можете вибрати найбільш підходящий пристрій відстеження з живленням різної ємності для різних територій, незалежно від сценаріїв, логістики чи управління автопарком тощо. GPS-трекер відстеження активів є бездротовим, тому Ви можете легко встановити його самі і непомітному місці.

Персональний трекер

Персональні GPS-трекери – чудовий спосіб залишатися на зв’язку з тими, хто вам небайдужий. Повідомляючи дані про місцезнаходження в реальному часі членам сім’ї чи іншим опікунам, ці пристрої допомагають забезпечити безпеку користувача, будь то школяр, літня людина чи турист. Багато з цих пристроїв також мають додатковий захист кнопкою SOS для надзвичайних ситуацій і мікрофоном, який дозволяє аудіо контролювати оточення користувача. 

А підприємці з легкістю зможуть моніторити дії своїх виїзних співробітників (наприклад менеджерів з продажу) за для повного розуміння, що ті у робочий час зайняті виконанням своїх професійних обов’язків.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣