WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Миколаїв

Контакти:
тркер-Миколаїв

WUST інтегрує системи відстеження і GPS трекери у будь-якій точці України, в тому числі і Миколаєві, за допомогою пристроїв gps відстеження транспортних засобів, здатних надавати звіти 24/7 по всьому світу!

Однак із постійними новими обмеженнями, та іншими витратами покупка і встановлення gps трекерів і різних маячків в авто у Миколаєві стала більш важливою, ніж будь-коли, особливо для компаній, які координують свої транспортні засоби.

Встановлення трекерів і систем gps моніторингу авто не тільки важливо, але й напевно життєво необхідно для такого міста як Миколаїв. З огляду на додаткові обмеження на дорогах, а також зростаючу конкуренцію у Вашій галузі, оптимізація Ваших послуг і покращення взаємодії з клієнтами є важливими для того, щоб Ви випереджали конкурентів, а не залишалися позаду. 

Плюси покупки і інтеграції систем моніторингу персоналу і встановлення gps трекерів у Миколаєві

Підвищення прибутку

Можливість стежити за тим, щоб персонал не відхилявся від маршруту або витрачав на дорогу більше часу, ніж необхідно, це допоможе оптимізувати обсяг роботи, яку можна виконати, а також мінімізувати витрати на паливо, амортизацію автомобіля, витрати на страхування та ризики непотрібних зборів/штрафів, які можуть бути понесені на дорогах Миколаєва і України. Система моніторингу  орієнтована на збільшення Ваших можливостей заробітку та спрощення документообігу!

Розширене картування маршрутів

Ваша приватна панель картографування готова до миттєвого входу з підключенням усіх Ваших встановлених GPS трекерів. Немає жодного обмежень для встановлення програмного забезпечення як великим так і маоим підприємствам, тому все, що Вам потрібно зробити, це увійти, використовуючи дані свого облікового запису, і Ви побачите весь свій автопарк перед собою на екрані з відстеженням у режимі реального часу!

Поведінка водія

Іноді водіння — це дивна навичка, де інколи, чим довше Ви водите, тим гірше Ви дотримуєтесь правил!

Шкідливі звички можна легко підхопити, і якщо їх залишити непоміченими, це призведе до того, що Ваша компанія втратить важко зароблені гроші. 

Такі звички, як робота на холостому ходу, перевищення швидкості, різке гальмування/повороти, є одними з основних факторів втрати палива (які до речі можна відслідковувати завдяки встановленню датчиків палива), якого можна уникнути, а також збільшення зносу та пошкодження автомобіля. 

Чіткий аналіз даних поведінки водіїв надає чітку інформацію про неправильні дії і звички та дозволяє інформувати Ваш персонал про те, що саме їм потрібно робити, щоб підвищити свій показник ефективності. 

Звіти

Джіпіес трекери і маячки від WUST забезпечують швидке оновлення відстеження в реальному часі. Тож ви побачите повну деталізовану подорож, включаючи весь маршрут для будь-якого дня/зміни/проміжку часу, а також пройдену швидкість і точний журнал часу, проведеного в будь-якому місці. 

Це дозволяє підтвердити час на місці для співробітників і уникнути будь-яких суперечок або невизначеності їхнього робочого часу. 

Ця інформація також надається у вигляді змінних звітів, щоб допомогти Вам нарахувати заробітну плату.

Сповіщення

Відстеження Вашого автопарку може стати логістичним кошмаром, коли Ви не знаєте, де якійсь із ваших транспортних засобів у даний момент. 

Нерідкі випадки, коли власники транспортних засобів отримують штрафи за перевищення швидкості та неоплачені штрафи в місцях, де їх транспортні засоби взагалі не повинні були бути!

Географічна огорожа навколо зон за які водій не має права виїжджати означає, що ви будете миттєво попереджені, якщо Ваші транспортні засоби порушать їх.  Це може бути дуже корисним для того щоб водій не відхилявся від правильного маршруту. 

Ви також можете налаштувати сповіщення «неробочий час», щоб знати, якщо Ваші транспортні засоби використовуються в неробочий час без дозволу. 

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи трекерів і маячків, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣