WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Мотоцикли, самокати

Мотоцикли, самокати

Контакти:
мото

GPS трекери для мотоцикілв, самокатів і скутерів – надійний захист.

Мотоцикли, скутери і самокати дуже зручні для пересування містом і вимагають менше палива, ніж автомобілі. Будучи таким корисним транспортом, він також є легкою мішенню для злодіїв.

Підвищте безпеку Вашого цінного активу за допомогою наших рішень – Ви завжди знатимете його поточне місцезнаходження, отримуватимете попередження, якщо мотоцикл чи самокат пересувається, або трекер від’єднано від акумулятора.

Однак більшість мото транспорту є легкою мішенню для злодіїв. У багатьох випадках своєчасні та правильні дії на основі швидко переданих даних допоможуть пресекти спроби крадіжки, та запобігти фінансовим втратам. Тим паче якщо Ви власники та керівник корпоративних автопарків (наприклад доставка) повинні знати, де знаходиться транспортний засіб у певний момент, як довго він на маршруті, чи не використовувався він не за призначенням,  тощо. Пристрої відстеження GPS можуть бути тут дуже корисними, але є кілька речей, які професіонали звертають увагу.

По-перше, у легковому або комерційному транспорті є багато місць, де можна встановити трекер, але на мотоциклах такі місця досить обмежені, тому особливо важливо мати компактний трекер для мотоциклу. Крім того, на всі типи мотоциклів часто впливають кліматичні фактори та умови навколишнього середовища. 

По-друге, ємність батареї мотоцикла з бензиновим двигуном менша, ніж у середнього автомобіля, тому існує ризик, що звичайний GPS-трекер може розрядити батарею та спричинити її розрядку, якщо мотоцикл не використовується протягом тривалого періоду. Більше того, подорож на мотоциклі зазвичай коротша, ніж подорож іншим транспортним засобом (наприклад, на таксі чи міжнародній вантажівці), це означає, що внутрішня резервна батарея GPS-пристрою потребує менше часу для підзарядки. Зважаючи на це, компанія WUST готова запропонувати практичне GPS рішення не тільки для мотоциклів, а й для скутерів та самокатів .

Як працює GPS на мото-транспорті

Спеціалізовані GPS-трекери із можливістю підключення 2G для мотоцикла з кількома характерними особливостями: мають компактний і надійний корпус зі стандартом IP67 або 68, великий внутрішній акумулятор ємністю від 1200 мАг і режим сну. Моделі в змозі виявляти перешкоди GSM-сигналу, виявляти буксирування, від’єднання, автоматичну геозону та інші сценарії, що дозволяють ініціювати запобіжні дії, такі як спрацьовування мотоциклетної сигналізації, блокування стартера тощо. Простий у встановленні пристрій останнього покоління спеціально призначений для відстеження мотоциклів, але його можна успішно використовувати і в інших випадках.

Завдяки захисту від проникнення та невеликому корпусу для свого класу, можуть без обмежень кріпитися до будь-якого місця мотоцикла за Вашим вибором. Будь ласка, зверніть увагу, що корпус у данних моделей забезпечує і надійний захист від погодних умов, і легкість у використанні, оскільки для встановлення пристрою не потрібні додаткові інструменти чи гвинти, і водночас забезпечує бажану продуктивність.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер