WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Львів

Контакти:
втановлення-трекера-львів

Навіщо купляти GPS трекер у Львові, і в чому його цінність?

Купуючи GPS трекер у Львові, Ви купуєте пристрій, зазвичай встановлюючи в авто або інший транспорт, що рухається, і який використовує систему глобального позиціонування для визначення та відстеження свого точного місцезнаходження через різні проміжки часу. Сама ж система відстеження GPS може надавати навігаційні дані в реальному часі та історичні навігаційні дані про будь-яку здійснену подорож.

З року в рік кількість транспортних засобів, які курсують дорогами Львова, зростає. Завдяки інтеграції таких пристроїв, як смартфони, з бортовими системами (IVS), а також зростанню попиту на передові автомобільні навігаційні системи з боку кінцевих користувачів, ринок має розвиватися далі.

Глобальний ринок автомобільних GPS систем розділений за типом компонента, типом автомобіля, кінцевим користувачем і регіоном. Сегмент легкових автомобілів включає в себе персональний і комерційний, тому ті ж самі GPS трекери купують дуже часто, особливо підприємці у Львові.

*Є багато додаткових функцій, які може надати система відстеження GPS і які можна налаштувати відповідно до ваших вимог. Можливості безмежні. Таким чином, сьогодні роль систем відстеження і  GPS трекерів набула великого значення для будь-якого типу бізнесу у Львові.

Що потрібно знати про відстеження авто за допомогою GPS трекерів?

Ви можете бути власником автомобільного бізнесу, володіти парком автомобілів і керувати бізнесом таксі. Але чи дійсно вам потрібне спеціальне рішення GPS для моніторингу транспортних засобів для Вашої компанії? Якщо Ви бажаєте підвищити ефективність і безпеку своїх транспортних засобів і прагнете ефективніше й результативніше охоплювати своїх клієнтів, тоді відповідь – так. Завдяки GPS моніторингу для відстеження транспорту, компанії можуть стежити за своїми автомобілями та водіями, щоб краще керувати ними та ефективно обслуговувати клієнтів. Це також допомагає зменшити витрати палива та покращує технічне обслуговування.

Рішення GPS-відстеження має два основних варіанти використання. тобто комерційні та особисті.

1. Комерційне використання

Тут GPS трекери та інші датчики в основному використовуються власниками автопарків для одночасного керування парком автомобілів, а також для відстеження активності водія та вантажу під час подорожі.

Пасивне відстеження – пасивна система відстеження GPS відстежуватиме місцезнаходження та зберігатиме свої дані про подорожі на основі певного типу подій. Наприклад, така система GPS може зберігати дані про те, куди рухався транспортний засіб за останні 12 або 24 години. Зазвичай дані зберігаються у внутрішній пам’яті або на карті пам’яті, яку пізніше можна завантажити на комп’ютер для аналізу. У деяких випадках дані можна завантажувати автоматично через бездротове з’єднання в заздалегідь визначені точки/час або запитувати в певних точках під час подорожі.

Активне відстеження – також відоме як відстеження в реальному часі, ця система GPS моніторингу автоматично надсилає інформацію на центральний портал або систему відстеження онлайн, коли це відбувається. Активне відстеження є кращим варіантом для комерційних цілей, таких як відстеження автопарку або спостереження за персоналом.  Це дуже корисний спосіб для компанії контролювати поведінку своїх співробітників під час виконання ними роботи та оптимізувати внутрішні процеси та процедури.

2. Особисте використання

Незважаючи на те, що він не використовується широко, навіть користувач особистого автомобіля може встановити GPS трекер на свій автомобіль для моніторингу певних даних і відстеження маршруту подорожі.

Основні частини типової системи відстеження у місті Львів

Обладнання для визначення місцезнаходження (або трекер)

Це пристрій, у який вставлено SIM-карту, яка допомагає йому кожні 10 секунд (Ви самі можете встановити час) спілкуватися із сервером через стільникову мережу.

Програмне забезпечення для відстеження

Це програмне забезпечення, яке перетворює дані в зручний для читання формат. Програмне забезпечення є найважливішою частиною, оскільки воно спілкується з кінцевим користувачем, щоб він міг приймати правильні рішення. Існує безліч способів продемонструвати дані користувачам відповідно до його потреб, уподобань і вибору, тому програмне забезпечення є найважливішим як для бізнесу, так і для особистого використання.

Внутрішні компоненти системи GPS моніторингу

1. Відстеження в реальному часі

Користувач може бачити особу чи транспортний засіб онлайн на Картах Google, точність залежить від місця, часу та мережі оператора.

2. Повідомлення про важливі місця

Мобільні сповіщення дуже корисні для попереджень безпечної зони або геозони. Наприклад, Ви могли зберегти на своєму мобільному телефоні такі важливі місця, як дім, офіс, гараж, місце відправлення, склад тощо. Коли Ви отримуєте на свій мобільний телефон сповіщення про прибуття або від’їзд транспортного засобу чи людини в цих місцях, це може бути Вам дуже корисним. Це також позбавить Вас від занепокоєння щодо транспортного засобу, члена сім’ї чи вантажу, який дістанеться до пункту призначення.

3. Історія подорожей

Минулий запис маршруту подорожі з часом і адресою надзвичайно допомагає у виявленні проблем у дорозі та перевірці вантажу. Простий і красивий інтерфейс може показувати минулі записи та маршрут подорожі в режимі відтворення відео, де користувач може бачити рух автомобіля на карті. Користувач може призупинити відео, щоб перевірити адресу та час, і може переглянути будь-яке відео історії, збережене на сервері.

4. Аналітика

Для будь-якого бізнесу дані є найнадійнішим джерелом для прийняття бізнес-рішень. Програмне забезпечення для відстеження представляє дані в простому та зрозумілому форматі. Наприклад, Ви можете контролювати загальну дистанцію, пройдену за день, і загальний час пробігу. Час простою, який вказує на втрату палива без продуктивності, може допомогти контролювати витрати. У випадках, коли перевищення швидкості викликає занепокоєння, можна перевірити статистику та обговорити це з зацікавленим водієм.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣