WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Луцьк

Контакти:
джіпіес-у-луцьку

Що ми пропонуємо? Найкращі пристрої GPS-трекінга та програмне забезпечення для визначення місцезнаходження автомобілів, причепів, активів і людей у місті Луцьк та поза його межам, одним словом будь-де. Інформативна програма GPS-відстеження та хмарне програмне забезпечення для відстеження Вашого автопарка, транспортних засобів та Вашими близькими. Чудовий і позитивний досвід обслуговування клієнтів. Усе за доступною ціною ! Ми пропонуємо найкращу віддачу від Ваших коштів, коли мова заходить про відстеження автопарку та системи GPS відстеження транспортних засобів!

Наше рішення геолокації  є дуже потужним і адаптується до потреб малих і середніх підприємств, а також до потреб великих компаній. Усі рівні аналізу доступні з першого використання, і ми можемо запропонувати Вам додаткове навчання, щоб наш інструмент і його нові функції могли адаптуватися до розвитку вашого бізнесу.

*Джіпіес пристрої підійдуть для вирішення багатьох задач, тому звертайтеся до нас, і отримуйте індивідуальну консультацію!

Легкі для встановлення джіпіес трекери

WUST використовує джіпіес трекери, які легко встановлюються, і інтерфейс відстеження, який надає дані, необхідні для прийняття рішень, у зручному для зчитування форматі. Шукаєте пристрій відстеження GPS для свого причепа? Придбайте один із наших магнітних GPS-пристроїв і просто ввімкніть його! Відстеження парку автомобілів не може бути простіше! Потрібен подовжений термін служби батареї та легке встановлення? Придбайте сьогодні один із наших сонячних магнітних GPS-трекерів !

Ми пропонуємо стандартні і нестандартні GPS-трекери, підключені безпосередньо до транспортного засобу, який відстежується, це дозволяє нам приховати його, щоб уникнути будь-яких змін, а також зробити його сумісним з транспортними засобами, які не мають порту OBD.

Як мої водії відреагують на відстеження автопарку?

У більшості випадків це залежить від того, навіщо Ви хочете впровадити систему стеження та як підходите до цього. Якщо Ваші причини стосуються підвищення ефективності та безпеки Ваших команд, зокрема зменшення паперової роботи та телефонних дзвінків, більшість працівників це зрозуміють. Вони також оцінять зусилля, докладені для забезпечення прибутковості компанії та стабільності їхніх робочих місць. Якщо вони думають, що ці зміни відбуваються через те, що Ви їм не довіряєте, вони, ймовірно, зустрінуть нововедення набагато з меншим ентузіазмом, але це означає, що гроші Ви точно зекономите.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣