WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Київ

Київ

Контакти:
gps навігатор

GPS відстеження авто і іншого транспорту в Києві

Можливість відстежувати транспортні засоби з GPS трекерами, які рухаються маршрутами у Києві, за допомогою настільного комп’ютера, ноутбука чи просто за допомогою мобільного пристрою — це, мабуть, найбільша перевага, яку можна запропонувати компанії з автопарком. Це частина комплексних рішень із GPS моніторингу у транспортній галузі в Києві. Незалежно від того, чи Ваш бізнес пов’язаний із комерційним автопарком, міжміським транспортом, сільським господарством, таксі, логістичною компанією або навіть морським транспортом, відстеження транспортних засобів стає важливою перевагою, яка перетворює купи даних і паперу, які Ваш бізнес генерує щодня, у просту, легку для розуміння інформацію, щоб Ви завжди мали ключові відомості для прийняття правильних рішень.

Управління бізнесом нелегка робота, особливо коли він пов’язан з транспортними засобамиВашому бізнесу потрібне рішення, за допомогою якого можна керувати своїм парком транспортних засобів за допомогою надійної системи GPS відстеження і позиціонування. Системи моніторингу від WUST, здатні надавати Вам хвилинні звіти в реальному часі про те, де знаходяться Ваші транспортні засоби.

Підприємствам важко відслідковувати свій автопарк у лабіринті сучасних технологій і великої кількості постачальників. Служби GPS відстеження, які обслуговують великі підприємства, повинні брати на себе ризики партнерів, і відповідати за результат. Процеси, які ми розробили після величезного досвіду успішного управління автопарком, дали нам змогу глибше зрозуміти потреби такого управління. Система моніторингу є життєво важливою частиною підвищення продуктивності та ефективності Вашого автопарку за рахунок швидшого зворотного зв’язку з клієнтами, зменшенням або повної відмови від телефонних дзвінків, своєчасного обслуговування, відстеження водіїв, контролю палива та багато іншого.

*Система моніторингу палива працює в організованій формі, не впливаючи на продуктивність автомобіля або іншого транспортного засобу.

Переваги відстеження автопарку після покупки GPS трекера у Києві

Проблеми, з якими стикаються власники бізнесу, можна вирішити купивши та встановивши gps трекер, і за допомогою системи від WUST , отримати наступне:

  • Бізнес можна вести розумніше, а економія палива може зменшити Ваші витрати;
  • Численні рішення можуть бути доступні для задоволення саме Ваших потреб;
  • Покращення досвіду у відстеженні GPS;
  • Створення ефективних маршрутів;
  • Відстеження водія та техніки;
  • Відеомоніторинг;
  • Контроль вантажу;
  • Електронні журнали для водіїв;
  • Діагностика двигуна за кодами несправностей;
  • Цілодобова екстрена підтримка.

GPS датчик для автомобіля

GPS-відстеження автопарку дозволить усім бізнес-підприємствам у місті Київ приймати обґрунтовані рішення щодо свого парку транспортних засобів і зменшувати споживання палива. Це також покращить поведінку водія, забезпечить відстеження вантажівки і оптимізує всі процеси організації автопарку, незалежно від його розміру. 

Ми встановлюємо джіпіес датчики  на всіх типах транспортних засобів. Після чого Ви зможете відстежувати в реальному часі та знаходити найближчий до Вашого клієнта транспортний засіб, що призведе до підвищення ефективності та прибутковості. Постійна інформація про те, де знаходяться Ваші транспортні засоби, дозволяє операторам знизити вартість пробігу та переконатися, що авто не використовуються в неробочий час. 

У епоху конкуренції, наші клієнти значною мірою покладаються на рішення GPS для відстеження автопарку, тому що навіть невеликі кроки можуть стати головною запорукою у визначенні успіху їхнього бізнесу. Можна ефективніше керувати графіками доставки та маршрутами, а виявлення та виправлення поганої поведінки водіїв знижує рівень ризику та підвищує стандарти безпеки. GPS-рішення для відстеження автопарку є важливим інструментом для обслуговування великих автопарків. А зекономлені кошти залиште на інші потреби свого бізнесу.

Поговоримо?
Для кращого розуміння роботи GPS , запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Отримати індивідуальну пропозицію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.

Замовити консультацію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.