WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Кривий Ріг

Контакти:
дальнобійник

GPS моніторинг у Кривому Розі

GPS – відстеження – це технологія, яка дозволяє знати точне місцезнаходження будь-якого активу, підключеного до системи. З міркувань безпеки, а також у зв’язку з оптимізацією ресурсів і бізнесу, системи супутникового відстеження GPS у реальному часі є важливими для логістики сьогодні.

Моніторинг транспортних засобів у Кривому Розі онлайн та контроль маршрутів розподілу дозволяють оптимізувати більшість логістичних процесів:

  • планування маршруту;
  • обслуговування клієнтів;
  • мінімізація витрат пального.

Основні переваги купівлі GPS трекера в Кривому Розі

Зараз телеметрія (тобто дистанційне вимірювання необхідних даних і надсилання цієї інформації на взаємопов’язані пристрої) є ключовою в логістиці . Дуже допомагає з точки зору якості обслуговування, покращує продуктивність бізнесу та оптимізує час управління. 

Ось як одним із ресурсів, які додають цінність логістиці, є впровадження комплексного рішення, яке пов’зує в одну команду – компанію, водіїв і автопарк. У цьому сенсі покупка GPS трекера у Кривому Розі забезпечує ряд рішень і переваг з точки зору управління автопарком. 

Зменшення крадіжок

GPS-відстеження в режимі реального часу дозволяє Вам у будь-який час знати точне та реальне місцезнаходження активів . Разом із рішеннями для оповіщення, такими як, наприклад, геозони та геомаршрути, це розробки, спрямовані на запобігання крадіжкам. Розглянемо випадок: під час налаштування геозон, якщо транспортні засоби або активи неочікувано рухаються (поза вибраним периметром), спрацьовує автоматичне сповіщення. Маючи цю інформацію, моніторингова група може вжити заходів щодо запобігання інциденту.

Діліться з клієнтами місцезнаходженням онлайн

Надання клієнтам у Кривому Розі або іншому місці інформації про місцезнаходження та ETA (тобто приблизний час прибуття) онлайн є ключовим фактором оцінки задоволеності клієнтів. Обмін оновленими GPS-локаціями дозволяє відстежувати транспортні засоби в режимі реального часу та знати, коли водій прибуде в пункт призначення.

Надання такої інформації клієнтам не тільки допомагає зменшити невизначеність і занепокоєння, спричинені очікуванням, але й підвищує їхню довіру до компанії, а разом з цим і лояльність до бренду.

Зменшення експлуатаційних витрат

Вимірювання стилю або звички водіння має один із найбільших впливів на експлуатаційні витрати автопарку. Наприклад, знос транспортного засобу та ризик аварій залежать від того, як ним керують.

Отже, шляхом моніторингу та аналізу можна визначити:

  • Пройдену відстань;
  • Необґрунтовані зміни поїздок і маршрутів;
  • Витрата палива;
  • Визначення необхідності технічного обслуговування автомобіля.

Є можливість оптимізувати витрати для отримання більшої рентабельності.  

Крім того, своєчасне виконання належного технічного обслуговування дозволяє перепланувати операційну діяльність без впливу на клієнтів і уникнути ризику можливого пошкодження або несправності транспортного засобу. 

Контролюйте активи в русі

Є можливість візуалізувати весь маршрут транспорту та знати, чи виконано поставлені завдання. Вся інформація відображається в режимі реального часу. Крім того, за допомогою відстеження GPS Ви можете налаштувати сповіщення, повідомлення та події, щоб переконатися, що все йде за планом.

Підвищення продуктивності

Супутникове відстеження виявляє всі ті практики, через які компанія втрачає гроші. Наприклад, це дозволяє менеджерам автопарків побачити, чи дотримуються заплановані маршрути, чи вони неефективні, і є необхідність їх перепланування.

Усе це призводить до позитивної рентабельності для компанії, оскільки підвищується продуктивність працівників і оптимізуються доступні ресурси.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣