WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Кропивницький

Контакти:
вантажівка-панель-gps

Переваги покупки GPS трекерів в Кропивницькому.

WUST пропонує широкий вибір для покупки GPS трекерів, які ідеально задовольнять потреби клієнтів в Кропивницькому, незалежно від того, чи є у Вас великий автопарк різних типів транспортних засобів і активів, чи лише одне або кілька авто.

Одна з найбільших переваг використання GPS-трекера в Кропивницькому це те, що менеджер \ диспетчер з одного боку, відповідальний за автопарк щохвилини може оновлювати інформацію про транспортні засоби і вантаж. Ця інформація дуже точна і не потребує дзвінка водія чи будь-якого його втручання.

Інформація, отримана GPS трекером, чи як іноді їх ще називають маячками, може бути використана в судових процесах і суперечках між компанією та клієнтами, працівниками, постачальниками тощо. Вже було багато випадків, коли геолокатор використовувався як дуже корисний доказ при винесенні вироків у закритих процесах. З іншого боку, цією інформацією можна поділитися з клієнтами таким чином, щоб якість пропонованих їм послуг значно покращилася.

Крім того, для всіх залучених сторін (клієнтів, бізнесменів, водіїв) система забезпечує більший спокій і створює приємне відчуття безпеки та контролю. Компанія виділяється на своєму ринку, інвестуючи в технології для надання якісних послуг. Система gps покращує прозорість і видимість послуги, що пропонується користувачам.

Нарешті GPS-трекер допомагають компанії зменшити пройдені кілометри, оптимізуючи свої маршрути, покращують ефективність водіння завдяки телеметрії та навчанню водіїв, що значно максимізує всі аспекти вашого бізнесу.

*Ваші клієнти завжди зможуть знати, де знаходиться їхній товар, його температуру та час прибуття. 

3 основні переваги GPS моніторингу для Вашої компанії

1. Зменшіть витрати та підвищте прибутковість

Оптимізуйте маршрути, щоб Вашим водіям доводилося проїжджати менше кілометрів, економлячи паливо та час. Покращуйте водіння Вашої команди: ефективне водіння означає меншу витрату палива та менший знос транспортних засобів. Пропонуйте своїм клієнтам кращі послуги та збільшуйте свої прибутки.

2. Отримайте більше безпеки

Як ми вже говорили, за допомогою системи керування автопарком Ви можете стежити за поведінкою водіїв за кермом, але її також можна використовувати для передачі вказівок команді, щоб вони уникали будь-яких непередбачених подій на дорозі: заторів, аварій, робіт … Все це робить ваші подорожі безпечнішими .

3. Покращте контроль над своїм автопарком

Наявність інформації в режимі реального часу про продуктивність Ваших транспортних засобів і можливість доступу до минулих журнальних даних (за будь-який час) Вашого автопарку дозволять готувати прогнози та приймати більш надійні та реалістичні рішення.

Поговоримо?
Для більш кращого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣