WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Кременчук

Кременчук

Контакти:
авто

Купуй GPS трекер у Кременчуці та контролюй діяльність свого бізнесу.

WUST допомагає різним компаніям Кременчука, пропонуючи їм повний GPS моніторинг повсякденної діяльності їхніх автомобілів у режимі реального часу. Навігація транспортних засобів за допомогою трекерів дозволяє визначити можливості вдосконалення, підвищення продуктивності, а також виявити приховані витрати, щоб уникнути їх в майбутньому.

Ми виконали і продовжуємо працювати над багатьма проектами у місті Кременчук, щоб зробити нашу систему моніторингу і контролю орієнтованою на Ваші цілі. Коли Ви станете клієнтом WUST, ми проведемо Вас через кожен крок процесу за допомогою нашої програми адаптації нових користувачів. Ми також надаємо Вам необмежений доступ до багатьох навчальних посібників.

Наші системи відстеження, це потужне програмне забезпечення з багатьма функціями, але воно також створене і для швидкого та легкого використання для тих, хто просто хоче легко отримати доступ до потрібної інформації.

*Наша сфера діяльності у Кременчуці, не обмежується продажем і встановлення gps-трекерів і маячків. Ми впроваджуємо повну систему gps моніторингу для Вашого бізнесу, встановлюємо датчики палива і температури, протиугінних засобів, охоронних пломб, для надійності при перевезенні вантажу. Ми також допомагаємо відстежити сумлінність водіїв і співробітників у робочий час.

Які переваги я матиму, якщо встановлю систему GPS моніторинга у місті Кременчук?

Глобальний і детальний аналіз

Ви можете проаналізувати звіти і журнал з діапазоном до двох років історії починаючи від встановлення трекера. Така кількість даних про Ваш автопарк дозволяє точніше виявляти та прогнозувати тенденції, а також робити висновки і планувати свою діяльність. А регулярне резервне копіювання в хмару та доступ до цієї інформації значно спрощує управління системою контролю.

Що тут сталося?

Легко відстежуйте минулі інциденти, щоб покращити швидкість і ефективність внутрішніх розслідувань у разі претензій або нещасних випадків.

Робочий час працівників

Встановлюючи GPS трекер, що визначає початок і кінець робочого дня для співробітників на маршрутах, менеджер дозволяє системі розраховувати фактичний робочий час співробітників. Таким чином, він зможе створювати автоматичні звіти, які відображатимуть, наприклад, кількість відпрацьованих годин наприкінці місяця.

Оптимізований пошук

Карта в режимі реального часу дає змогу в один клік визначити кваліфікованого співробітника, який знаходиться найближче до місця. Завдяки геолокації Ви можете запропонувати своїм клієнтам точну оцінку часу прибуття. Ви також можете за допомогою фільтрів диференціювати активи за типом транспортного засобу або, наприклад, за відстанню.

Відстеження активів

Система контролю дає змогу визначати геолокацію та керувати всіма типами транспортних засобів і машин, що, зокрема, допомагає підвищити їх безпеку. GPS трекер дає змогу відстежувати, наприклад, викрадений автомобіль або ідентифікувати ризиковану поведінку на дорозі.

Історія поїздок

Моніторинг транспорту дозволяє переглядати історію поїздок одного чи кількох транспортних засобів і переглядати маршрути, якими користуються водії. Також можуть відображатися події водіння, такі як перевищення швидкості, зупинки або продуктивність водія.

Миттєві сповіщення

Налаштуйте сповіщення, щоб отримувати їх у разі перевищення швидкості, зупинки, раптового гальмування або коли необхідне технічне обслуговування… Таким чином, сповіщення будуть негайно надіслані одержувачу, дозволяючи йому ефективно реагувати на виявлені проблеми.

Використання активів

Визначте, який транспортний засіб або тип транспортного засобу має найкращу рентабельність інвестицій. Перерозподіл або перепродаж менш використовуваних активів допомагає оптимізувати рентабельність інвестицій наявного обладнання.

Якісний монтаж і встановлення GPS трекера у Кременчуці

Ми гарантуємо Вам якісне встановлення gps-трекера. Монтаж проводимо так, щоб Вашому водієві було зручно, або ж він і не здогадався що має маячок, якщо є підозра нецільового використання транспортного засобу.

Веб-платформа

Дозволяє істотно заощадити на інвестиціях в ІТ. Ця платформа також забезпечує безпечний доступ до ключових даних із будь-яких мобільних пристроїв.

Інтеграція паливної картки, та контроль палива для водіїв не тільки з Кременчука

За допомогою системи gps  моніторингу і паливної картки Ви можете відстежувати фактичне споживання та контролювати витрати пального, щоб виявляти підозрілі транзакції та запобігати шахрайському використанню картки.

Спеціальні права доступу

Права доступу до платформи можна налаштувати відповідно до потреб кожної організації. Створіть необмежену кількість користувачів і організуйте їх у різні групи з різними дозволами для зручного керування.

Регулярне обслуговування авто за допомогою систем gps відстеження

Наша система gps відстеження дозволяє створити план технічного обслуговування, який надсилатиме автоматичні сповіщення для кожного автомобіля на основі пройдених кілометрів або часу водіння. Це дає змогу планувати час обслуговування та оптимізувати профілактичне обслуговування.

Інтеграція з датчиками палива, температури ті іншими

Дозволяє поєднувати дані відстеження автопарку з іншими інструментами, такими як датчики палива, датчики температури, протиугінними засобами, тощо.

Поговоримо?
Для більшого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Отримати індивідуальну пропозицію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.

Замовити консультацію

Надсилаючи нам запит, Ви автоматично погоджуєтесь з нашою ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Будь ласка, ознайомтеся з нею.