WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Хмельницький

Контакти:
навігатор-суми

Які функції має GPS трекер, та як встановити і де купити його у Хмельницькому?

GPS-трекер дозволяє відстежувати місцезнаходження людини, транспортного засобу чи об’єкта в реальному часі. Таким чином можна запобігти крадіжкам, краще спланувати маршрути чи просто захистити своїх близьких. Різноманітні функції сигналізації також допоможуть Вам швидко реагувати в надзвичайних ситуаціях. 

Все частіше автовласники стають жертвами зухвалості злодіїв. Також на дорозі постійно можно зіштовхнутися з зухвалою поведікною інших учасників дорожнього руху .

Не хочеш стати учасником цього кошмару? Придбавши і встановивши GPS трекер у Хмельницькому, Ви можете відстежувати місцезнаходження свого автомобіля в режимі онлайн в будь-який час. У надзвичайних ситуаціях крадіжку можна швидко розкрити, а транспортний засіб повернути. Щоб запобігти викраденню автомобіля, можна додатково встановити протиугінні засоби.

Часті запитанная авто власників Хмельницького про GPS системи.

На якій відстані працює GPS трекер для авто?

За допомогою GPS-трекера Ви можете без обмежень визначати місцезнаходження свого автомобіля по всьому світу. Неважливо, чи Ви вдома, на роботі чи у відпустці. 

Чи можу я визначити місцезнаходження кількох автомобілів одночасно за допомогою GPS-трекера?

Через доступ до порталу Ви можете відстежувати місцезнаходження кількох автомобілів одночасно та керувати сигналізацією.

Цей варіант ідеально підходить для компаній з власним службовим транспортом. Керування автопарком дозволяє легко координувати та оптимізувати маршрути.

Як власник компанії, чи можу я визначити місцезнаходження своїх співробітників?

Важливо, щоб при управлінні автопарком дотримувалися законодавчі умови. Службові автомобілі не можуть бути обладнані системою стеження за транспортними засобами без згоди працівників.

Кожен, кому дозволено використовувати свій службовий автомобіль для приватних цілей, повинен мати можливість деактивувати пристрій.

Але якщо автомобіль належить підприємству, я має використовуватися лише для робочих цілей, встановлення GPS ситеми допоможе виявити несанкціоноване використання водієм Вашого авто.

Чому потрібно оформляти підписку?

Для того, щоб можна було гарантувати працездатність автомобільного GPS-трекера, в пристрої встановлюється спеціальна SIM-карта. Це дозволяє визначати місцезнаходження в реальному часі без обмежень радіусу дії або додаткових витрат за кордоном. За це ми беремо невелику плату за обслуговування.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣