WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Харків

Контакти:
gps-харків

GPS моніторинг авто транспорту у Харкові

Завдяки системі GPS моніторингу від компанії WUST  у місті Харків неважливо, скільки транспортних засобів має Ваша компанія – Ви отримаєте переваги від найкориснішої та зручної платформи відстеження автопарку. Незалежно від того, чи є у вас 1 чи 1 000 транспортних засобів, Ви індивідуальний підприємець, будівельна компанія чи навіть великий завод, система відстеження  полегшить оптимізацію автопарку у Харкові, допомагаючи Вам максимізувати свої можливості заробітку, одночасно зменшуючи накладні витрати. Якщо Ваш авто транспорт є невід’ємною частиною всього, що Ви робите, безпека ваших транспортних засобів на дорозі є повинна бути пріоритетом, і використання надійної системи для моніторингу і відстеження має важливе значення. 

Використовуйте інтелектуальні дані, щоб дізнатися, як працює Ваш автопарк і співробітники. Інтегруйте майже будь-яку програму стороннього розробника, щоб працювати максимізувати переваги. І автоматизуйте свої процеси, щоб працювати ефективніше. Наше гнучке програмне забезпечення для gps моніторингу автопарком у Харкові та будь де,  надає інструменти, щоб залишатися конкурентоспроможними, підвищити продуктивність і перевершити очікування клієнтів. Поруч з нами Ви зможете перейти на наступний рівень.

*Система GPS-моніторингу здатна об’єднати в собі кілька автопарків, навіть в різних регіонах.

Переваги покупки і встановлення GPS трекерів для системи моніторингу

Отримайте корисну статистику від трекера

Створюйте та переглядайте аналітику, прогнозуйте тенденції та створюйте графічні звіти в режимі реального часу. Ви зможете приймати зважені рішення, долати виклики та швидко діяти.

Створення звітів на замовлення

Спростіть для своїх співробітників отримання необхідної інформації за допомогою інформаційних панелей, які можна адаптувати до окремого користувача, посади, відділу тощо.

Налаштувати сповіщення

Залишайтеся організованими, ефективними та сумісними з автоматизованими нагадуваннями на інформаційній панелі для кожного. Від сповіщень календаря до підказок щодо технічного обслуговування та перевірок водійських дій.

Мобілізуйте свою команду

Тримайте всіх на зв’язку між собою та інформуйте їх на смартфон, ноутбук або планшет. Надайте менеджерам, водіям і іншому персоналу потрібну їм інформацію.

Централізоване управління

Стежте за водіями, транспортними засобами, складами, заправками, тощо з одного місця, забезпечуючи повну видимість і кращий контроль над усім автопарком і активами.

Спільний доступ

Надайте безпечний доступ колегам, коли це потрібно, щоб вони могли отримувати інформацію, записувати дії та завантажувати документи, якими Ви можете ділитися, зменшуючи кількість адміністраторських завдань, які не усім потрібно виконувати.

Масштабування бізнесу не тільки в Харкові

Ефективніше використовуйте кожен актив за допомогою GPS моніторингу та аналізу KPI в реальному часі. Це допоможе Вам побачити, де можна швидко скоротити витрати та отримати віддачу від інвестицій. Крім того, можно підвищити свою продуктивність і запропонувати клієнтам нові послуги.

Масштабування надзаряду

Нашу систему можна інтегрувати незалежно від того, наскільки великою буде організація. Ви можете продовжувати використовувати наше рішення, навіть якщо Ви керуєте кількома фірмами чи філіалами в різних регіонах. Або якщо Ви керуєте кількома автопарками, кожен із яких має складні та різноманітні потреби – це розумний спосіб спростити роботу.

Поговоримо?
Для розуміння роботи GPS моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣