WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Івано-Франківськ

Контакти:
вантажівка-і-легкове-авто

Як вибрати найкращий автомобільний GPS-трекер в Івано-Франківську?

GPS – трекери є одними з найбільш затребуваних автомобілістами товарів в Івано-Франківську. Причина проста. Професійні супутникові трекери – це передові пристрої, вони дозволяють контролювати положення автомобіля , вантажівки , мікроавтобуса , будь-якого транспортного засобу.

За своєю суттю вони є протиугінними системами. Встановлені та добре заховані в машині, вони дозволяють завжди перевіряти її положення, також завдяки системі сповіщень.

Автомобільні GPS трекери, використовуються не тільки правоохоронними органами та приватними детективами, як ми звикли бачити в фільмах. Зараз їх дуже часто використовують в зв’язці з системами gps моніторингу, не тільки в Івано-Франківську, а й по всій Україні.

 

*Не ризикуйте, якщо мова йде про автомобільні gps трекери в Івано-Франківську. Найкраще звернутися до кваліфікованої та досвідченої компанії.

Технічні характеристики професійних автомобільних GPS трекерів

На ринку представлено багато GPS-трекерів для автомобілів в Івано-Франківську, які відрізняються розміром, характеристиками, функціями.

Як зорієнтуватися в цій різноманітній пропозиції? Необхідно тримати під контролем п’ять параметрів , які мають вирішальний вплив на ефективність приладу .

 • SIM-карта в комплекті чи ні;
 • Доступні режими роботи та тривоги;
 • Термін служби батареї в безперервній роботі або в режимі очікування;
 • Розміри , вага та характеристики покриття;
 • Розширені функції для спостереження або захисту від крадіжки.

Сім картка

Для належної роботи та передачі даних про місцезнаходження автомобіля супутниковому трекеру потрібна SIM-карта. Як правило, трекери продаються без SIM-карти, яку користувач повинен купувати окремо. Однак на ринку також є супутникові трекери з вбудованою SIM -картою.

Доступні режими роботи та сигналізація

GPS трекери пропонують різні режими відстеження та різні функції сигналізації.

Залежно від передбачуваного використання слід враховувати такі особливості:

 • Моніторинг в реальному часі (онлайн);
 • Функція геозони;
 • Сповіщення тривоги: швидкість , переміщення , вібрація;
 • Режим сну та режим ECO(енергозбереження);
 • Журналювання;
 • Історія даних.

Відстеження в реальному часі (онлайн) дозволяє оновлювати місцезнаходження пристрою щосекунди.

Функція ГЕОЗОНИ корисна для обмежування географічної області («паркан» означає огородження). Коли автомобіль залишає (або в’їжджає) цю зону, користувач отримує сповіщення на мобільний телефон. Дуже корисно для запобігання крадіжкам (ми говоримо, як це не дивно, про захист від крадіжки GPS ).

Говорячи про сповіщення: деякі трекери пропонують сповіщення про різноманітні події. Наприклад, сигналізація швидкості (якщо транспортний засіб перевищує певний поріг), руху та вібрації/ударів (корисно для повідомлення про аварії).

Як підсумувати денний шлях автомобіля? Проста, з функцією «Історія» , реальна історія переміщень автомобіля.

Термін служби батареї

Термін служби батареї вирішальним чином впливає на автономність пристрою. Що, звичайно, може вплинути на ефективність відстеження. Ніхто не хоче, щоб його GPS-трекер раптово вимкнувся! У цьому випадку вибирайте трекер з тривалим часом автономної роботи.

Ви повинні звернути увагу на тривалість безперервного відстеження та в режимі очікування.

Перший обов’язково буде нижчим за другий, який у професійних пристроях може досягати навіть 90 днів. Крім того, ви можете вибрати дротові супутникові трекери без вбудованого акумулятора, але які підключаються безпосередньо до джерела живлення автомобіля. При цьому тривалість буде необмеженою.

Розширені функції для спостереження або захисту від крадіжки

GPS-трекери є ефективними протиугінними пристроями , оскільки сигналізують про несанкціоновані переміщення автомобіля.

Як у таких випадках втрутитися?

Безперечно, негайно повідомити поліцію корисно, але дії можуть бути недостатньо своєчасними.

Функція блокування двигуна основна. Деякі трекери встановлюються шляхом підключення до електромережі автомобіля . Через мобільний додаток, тобто дистанційно, можна надати команду і машина миттєво зупиниться .

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣