WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Дніпро

Контакти:
джпс дніпро

GPS-трекер: посібник із купівлі у Дніпрі

Усі говорять або принаймні чули про GPS трекери . Але про що насправді йдеться? Простіше кажучи, GPS — це цивільна супутникова система позиціонування та навігації, яка через мережу штучних супутників на орбіті передає на спеціальний приймач інформацію про свої географічні координати. Він працює в будь-якій точці Землі, за будь-яких погодних умов і в будь-якому місці. Єдиною необхідною умовою є наявність прямого безперешкодного контакту принаймні з чотирма супутниками. У цьому випадку локалізація відбувається шляхом передачі радіосигналу супутником і подальшої обробки сигналу приймачем.

Ось тут і вступають у гру такі пристрої, як GPS-трекери : дуже дієві інструменти, які продаються за надзвичайно доступними цінами у Дніпрі і дозволяють нам знати точне місцезнаходження людини, об’єкта чи чогось іншого. Завдяки надзвичайно компактним розмірам їх можна використовувати з автомобілями, тваринами, транспортними засобами, вантажами та особистими речами, такими як ключі, гаманці, сумки тощо.

Коротше кажучи, якщо Ви не хочете втратити об’єкт, який Вам дуже важливий, або хочете контролювати географічне положення людини (наприклад сппівробітників підприємства у робочий час) GPS-трекери – це те, на що Вам слід звернути увагу, особливо купуючи і встановлюючи трекер у місті Дніпро.

*Дніпро одне з найбільших міст України, з дуже гарним логістичним розташуванням. Купивши gps трекер, Ви покращите ефективність маршрутів для свого транспорту.

GPS трекер для автомобіля, як це працює?

Автомобільний трекер є досить новою технологією, принаймні у широкому застосуванні в приватному секторі. Цей пристрій складається з GPS-приймача та передавача , перший визначає положення автомобіля, а другий випромінює сигнал.

Точність цієї системи дійсно висока, фактично вона може визначити місцезнаходження автомобіля з похибкою в кілька метрів . Результат винятковий, враховуючи відстань, на якій розташовані супутники, тобто приблизно 20 000 км від Землі. GPS працює в усьому світі і навіть з автомобілями в русі або на високих швидкостях.

Навіщо використовувати GPS-трекер у Дніпрі?

Використання GPS-трекера автомобіля різне, починаючи з телематики для контролю стилю водіння та серії параметрів, таких як гальмування, прискорення та поїздки. Дані можна аналізувати за допомогою спеціального програмного забезпечення, отримуючи корисні вказівки для покращення споживання та оптимізації подорожей, особливо якщо Ваш бізнес пов’язаний з транспортом.

Таким же чином можна інтегрувати GPS з автомобільною сигналізацією, наприклад, щоб відстежувати автомобіль після крадіжки, допомагаючи поліції визначити місцезнаходження автомобіля. Однією з додаткових функцій трекера є безпека водія і пасажирів , сигналізувати про місце розташування в разі ДТП і автоматично викликати допомогу.

Автомобільний GPS маячок: переваги від WUST

Наша компанія дозволяє Вам скористатися перевагами служби допомоги на дорозі 24/7 , щоб отримати негайну допомогу після аварії, також шляхом активації екстреного виклику. Підтримка по телефону включена в комплект пристрою , щоб отримати підтримку диспетчера. За допомогою автомобільного GPS можна отримати багато інформації, зайшовши на веб-платформу або підключену до неї програму. Наприклад, можна знайти припаркований автомобіль , знати телематичні дані, контролювати здійснені поїздки та отримувати персоналізовані повідомлення у разі перевищення обмежень швидкості або несанкціонованого руху транспортного засобу.

GPS-трекер – це система, яка вже використовується мільйонами автомобілістів в усьому світі і десятками тисячами у Дніпрі, особливо як доповнення до страхування автомобіля. Крім економії на полісі, зниження страхової премії , цей пристрій дозволяє краще встановлювати вину будь-яких ДТП і відстоювати свої права перед контрагентами, особливо в претензіях з недбалістю. Автомобільний GPS покращує безпеку на дорозі , виявляється дуже корисним для тих, хто долає багато кілометрів на рік, або для кращого захисту близьких, коли подорожує сам. Не можна недооцінювати постійний моніторинг машини з можливістю зробити стиль водіння більш ефективним і скористатися багатьма функціями, до яких також можна отримати доступ зі смартфона.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣