WUST

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Човни, катери

Човни, катери

Контакти:
човен

Морський gps для човнів і катерів

GPS, або глобальні системи позиціонування, — це супутникові навігаційні системи, розроблені для військових цілей, але вони знайомі більшості з нас як навігаційна система, яка використовується в наших телефонах і автомобілях. Незалежно від того, чи йдеться про GPS у Вашому телефоні, автомобілі чи морському GPS для човнів, усі ці пристрої отримують радіосигнали від кількох орбітальних супутників, щоб визначити Ваше місцезнаходження.

Зараз на орбіті знаходяться приблизно 30 активних супутників GPS, а також деякі додаткові, зарезервовані як запасні, на випадок, якщо один або більше супутників матимуть механічні проблеми або будуть пошкоджені. Знаючи положення принаймні трьох із цих супутників і обчислюючи різницю в часі між переданими сигналами, які рухаються в космосі зі швидкістю понад 186 000 миль на годину, ваш GPS-приймач може визначити точне положення в будь-якій точці як на землі так і в морі.

*GPS  для човна або катера, має безліч корисних функцій, в тому числі позначки, які Ви самі можете поставити, щоб оминати або навпаки користуватися перевагами місцевості.

Як використовують морський GPS для човнів

Чим більше супутникових сигналів отримує Ваш GPS, тим точніше він може обчислити це положення, і хоча точність залежить від низки факторів, починаючи від атмосферних умов і закінчуючи якістю приймача, коли багато супутників перебувають у полі зору, звичайний приймач GPS може визначити ваше положення. в радіусі 4-5 метрів. Високоякісні приймачі з двома каналами значно точніші.

  • Під час руху GPS постійно оновлює Ваше положення та надає інформацію про швидкість і напрямок;
  • GPS також дозволяє зберігати позиції, які ми зазвичай називаємо «шляховими точками». Для водіїв на човнах це може бути корисним для постійного запису розташування протоки, мілини чи вдалої точки для риболовлі;
  • Ви також можете зв’язати кілька шляхових точок разом, щоб створити маршрут, який веде вас від точки «A» до точки «B».

Спочатку човнові GPS-пристрої відображали Ваше місцезнаходження за широтою та довготою, і хоча ця інформація все ще може відображатися, на більшості сучасних морських GPS люди використовують цифрову карту, щоб побачити, де вони знаходяться, подібно до того, як ви можете дивитися на карту вулиць  на своєму смартфоні. GPS, який може відображати карти, називається «картплоттер». І в останні роки цифрові діаграми стали набагато більш повними в областях, які вони охоплюють, покращили рівень деталізації та стали більш точнішими. Насправді, багато сучасних картплоттерів також дозволяють покращити цифрові карти, які Ви переглядаєте в режимі реального часу під час керування човном, зіставляючи Ваше положення GPS із зондуванням глибини, зробленим вашим ехолотом.

Навігація по GPS

Навігація за допомогою GPS зазвичай є найефективнішим і найпростішим способом навігації для човна, але занадто багато людей використовують його лише як графічний навігатор, а не числовий. Ви можете відобразити цифрову карту на пристрої GPS і керувати човном таким чином, щоб значок човна в центрі екрана вказував у правильному загальному напрямку. Але керування буде набагато точніше, якщо натомість Ви використовуватимете спеціальний «екран кермування», який показує числовий напрямок за компасом, за яким Ви можете слідувати, курс, яким ви керуєте, і стрілку або індикатор, який повідомляє, яким бортом керувати лівим або правим, щоб повернутися на необхідний курс, якщо берега немає в зоні бачення. 

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер