WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Чернівці

Контакти:
трекер-чернівці

Трекер як найефективніший спосіб відстеження авто у Чернівцях

Як власник автопарку, Ви маєте виконати і контролювати великий обсяг роботи, не останньою з яких є бути в курсі розташування та стану Ваших активів. Ви повинні знати, яка робота автопарку необхідна для роботи кожного дня та які активи мають бути доступні, коли надходить екстрений виклик. У минулому власники атвопарків у Чернівцях та інших областях України, покладалися на паперові списки та журнали, щоб намагатися встигати за всім цим. Сьогодні є кращі варіанти. GPS-відстеження в режимі реального часу, за допомогою трекерів дозволяє точно й ефективно відстежувати Ваш автопарк і активи у місті Чернівці, що дає Вам явні переваги на сучасному ринку. Ось кілька причин, чому варто впровадити програмне забезпечення для GPS моніторингу.

1. Відстеження авто в реальному часі

Початок відстеження транспорту надає Вам оперативну інформацію про Ваш автопарк і місцезнаходження Ваших активів у будь-який момент часу. Старий метод відстеження з використанням паперових документів, карт і електронних таблиць просто не працює на сучасному конкурентному ринку. Навіть найбільш організованому менеджеру автопарку буде важко стежити за всім таким чином. Та навіть якщо це вдасться, Ви не матиме миттєвий доступ до інформації, що призведе до багатьох телефонних дзвінків і повідомлень до різних членів команди. Відсутність даних, доступних для спільного використання, це вже застарілий процес який сповільнює роботу. Сучасне програмне забезпечення для відстеження автопарку оновлюється в режимі онлайн, що дозволяє всьому Вашому ключовому персоналу легко комунікувати і вирішувати проблеми вчасно і з меншими витратами як часу так і грошей.

2. Покращена точність GPS трекера

Використання програмного забезпечення для відстеження автопарку дозволяє точніше керувати своїми активами у Чернівцях. Незалежно від того, наскільки Ви організовані та досвідчені, практично неможливо відстежити кілька рухомих частин за допомогою старих методів. Точне відстеження має важливе значення для доставки вантажів туди, де вони мають бути, у відповідний час. Тоді ви зможете обробляти термінові або невідкладні запити від своїх клієнтів. Можливість надати клієнтам точні очікування підвищує їхню задоволеність.

3. Впорядковані процеси

Програмне забезпечення для відстеження автопарку може покращити процеси планування, відправки, технічного обслуговування та навіть виставлення рахунків. Планування маршрутів для водіїв дозволяє оптимізувати їхню роботу та ефективніше доставляти необхідні вантажі до місця. Зменшення часу простою та повернення маршруту також сприяє підвищенню продуктивності та безпосередньо впливає на кінцевий результат. Використання трекерів, також дозволяє зчитати результат, та врахувати помилки і неточності для їх усунення наступного разу.

Оптимізація ваших процесів також підвищує продуктивність вашого бек-офісу. Використання GPS моніторингу транспорту дозволяє Вам увійти в сучасний технологічний вік і дозволять покращити процеси, які будуть краще відповідати Вашому бізнесу.

4. Зменшити втрати

Завдяки точному відстеженню активів Ви можете запобігти або відшкодувати втрати на тисячі доларів через крадіжки. Неправомірне використання ресурсів і крадіжка — це сумна реальність у сфері обслуговування. За допомогою програмного забезпечення для відстеження автопарку і вантажів Ви можете розпізнати несанкціоноване або неналежне використання Ваших активів до того, як виникнуть значні збитки. 

5. Прогнозне технічне обслуговування

Своєчасне технічне обслуговування авто – це аспект, на який часто не звертають уваги, коли йдеться про управління автопарком. З програмним забезпеченням для моніторинг транспорту і  своєчасними сигналами о виникненні технічної проблеми, Ви зможете визначити що до чого і вирішити ці проблеми по мірі їх виникнення, щоб запобігти дорогому ремонту. Вихід обладнання з ладу може призвести до повної зупинки роботи та коштувати вам дорогоцінного часу та грошей. Затримки у завершенні проекту та простої співробітників складають реальні долари, що негативно впливає на кінцевий результат.

Поговоримо?
Для більш кращого розуміння роботи трекрів, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣