WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Чернігів

Контакти:
чернігів

Навіщо GPS-трекер власникам авто в Чернігові?

GPS-трекер — це  електронний пристрій, який за допомогою глобальної системи позиціонування, відомої як GPS ( Global Positioning System ), здатний визначати місцезнаходження  людини, автомобіля, тварини чи навіть жучка GSM у будь-якій ситуації на всій планеті та передавати виявлені дані заздалегідь на приймач, який може будь-яким.

Глобальна  система позиціонування , відома як GPS, є високотехнологічною наземною системою позиціонування, розробленою та створеною Міністерством оборони США для військових цілей, яка згодом стала вільною для всіх, хто має супутниковий приймач, у тому числі власникам авто і іншого транспорту в Чернігові. Серед багатьох цивільних цілей, не заглиблюючись у делікатне стратегічне використання та безпеку, кожен, хто має GPS-приймач, може знати, де він знаходиться, завдяки 24 робочим супутникам на орбіті та трьом резервним супутникам, які обертаються на кругових орбітах у шести паралельних орбітальних площинах. нахилена під кутом 55° відносно екваторіальної площини. Звичайно зараз це дуже вигідно не тільки в приватних цілях, але і для комерційних. Власники автопарків в місті Чернігів, з кожним роком все частіше звертають свою увагу на gps системи, трекери і маячки.

*GPS-трекери, дозволяють визначити місцезнаходження людини, об’єкта чи транспортного засобу з відмінним наближенням.

Як працює GPS трекер

Принцип роботи GPS-трекера базується на  двомодульній структурі :

1. Професійний супутниковий приймач  , який за допомогою мережі GPS здатний виявляти та отримувати положення, наприклад, автомобіля завдяки:
a) локалізації принаймні чотирьох супутників;
б) розрахунок відстані від кожного із супутників;
в) обчислення свого положення методом трилатерації отриманих даних.

2. Передавач координат і даних про місцезнаходження (наприклад, на віддалений стільниковий телефон, надіславши SMS. Таким чином, віддалений стільниковий телефон, оснащений підключенням до Інтернету, зможе відображати місце розташування об’єкт).

Для чого використовується GPS-трекер в Чернігові?

GPS-трекери або маячки сьогодні – це пристрої, які  допомагають вирішити багато проблем різного характеру (безпека, охоронна сигналізація, відстеження вантажів, контроль і дистанційна допомога людям похилого віку тощо).
Однак інколи GPS-трекери також використовуються для  виявлення місця розташування людей (наприклад персоналу Вашої фірми), транспортних засобів, цінних особистих речей, а також GPS-жучків, розміщених без їх відома. Мова йде про використання шпигунського GPS-трекера приховані, наприклад, на автомобілі, щоб бути виявлені та перехоплені також з міркувань особистої безпеки. Приклад можна поширити на мотоцикли, човни та багато інших ситуацій, навіть найнеймовірніших.
Локалізація  відбувається в режимі реального часу і на будь-якій відстані , для будь-якої точки землі і не залежить від погодних умов.

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣