WUST

Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.           Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.            Запропонуємо меншу абонплату, якщо у Вас уже є інше обладнання. Залишайте заявку на сайті.

+38 067 713 97 71

+38 050 345 01 15

Черкаси

Контакти:

GPS трекери для відстеження автопарку для бізнесу в Черкасах

Використовуючи системи GPS  моніторингу  транспорту в Черкасах, Ви можете зв’язати інформацію про місцезнаходження транспортних засобів із програмним забезпеченням, яке використовується для збору даних про автопарк. За допомогою цього рішення для керування автопарком Ви можете точно бачити, скільки часу ваші водії провели за кермом, а також коли, де та як використовується автопарк.

За допомогою рішень WUST для відстеження транспортних засобів за допомогою gps трекерів, Ви отримуєте доступ до рішень у режимі реального часу для абсолютно всіх транспортних засобів у Вашому парку. Це дозволяє швидко адаптуватися до нових подій і приймати розумні, зважені рішення. Наша система моніторингу транспорту, надає Вам інформацію про те, хто найближче до необхідного місця, і дає Вам миттєвий доступ до важливої ​​інформації про транспортний засіб і стиль водіння, наприклад перевищення швидкості або різке гальмування. Відстеження транспортних засобів може заощадити гроші та зробити Ваш бізнес ефективнішим.

GPS моніторинг відкриває компанії можливості для оптимізації операцій , аналізуючи дані відстеження та впроваджуючи на їх основі вдосконалення. Відстеження також підвищує безпеку водіїв, оскільки транспортний засіб завжди можна відстежити.

*Яке б рішення вас не цікавило, WUST допоможе Вам знайти оптимальне. Наша мета – зробити процес закупівлі для вашої компанії – вигідним.

Яка ціна GPS трекерів в Черкасах?

Ціна GPS  трекерів залежить від розміру автопарку та потреб . Більший парк транспортних засобів, ймовірно, потребує розширенішої системи моніторингу транспортних засобів порівняно з меншим. Функції, які містить система, також впливають на ціну, простіша система з меншою кількістю функцій дешевша, ніж система з більшою кількістю функцій.

Вартість придбання GPS трекерів в Черкасах, коливається приблизно від 850 гриень і вище . Якщо натомість Ви обираєте рішення про оренду, Ви сплачуєте щомісячну вартість, яка змінюється залежно від того, що вирішите включити в договір оренди.

За допомогою відстеження транспортних засобів Ви можете зменшити витрати компанії та збільшити прибутковість , вивчаючи дані з усіх транспортних засобів у парку та знаходячи можливості для вдосконалення. Наприклад, за допомогою аналізу можна побачити, як компанія може вибудовати свої маршрути ефективнішими та заощадити на паливі.

GPS позиціонування, моніторинг, відстеження та документування.

GPS-трекер може визначити місцезнаходження автомобіля за допомогою супутникових сигналів. Зазвичай трекер живиться від автомобільного акумулятора або від гнізда прикурювача, але є моделі і з акумуляторними батареями. Після встановлення GPS-трекера він підключається до системи відстеження автомобіля. 

Система відстеження транспортних засобів надає вам інформацію про, серед іншого:

  • Поточне положення автомобіля;
  • Витрата палива;
  • Швидкість;
  • Кількість пробігу;
  • Температура вантажу;
  • Використання круїз-контролю; 
  • Години простою.

GPS-позиціонування також може  включати сигналізацію про крадіжку, яка контролює та попереджає водія про зміну поточного положення та руху автомобіля. Сигналізацію вмикає сам водій, який отримує текстове повідомлення, коли автомобіль їде без водія.

Встановлення системи моніторингу також дає можливість використовувати електронні записи водіння. Вона зберігає інформацію про накопичувач, яку потім можна передати в облікову програму для редагування, збереження та друку.   

Поговоримо?
Для більш широкого розуміння роботи моніторингу, запрошуємо відвідати наш канал на YouTube.

Зателефонуйте нам

Напишіть нам у месенджер

Запитайте нас в Telegram
Не хочете довго шукати потрібне на сайті? Допоможемо в мессенджері. Тисніть кнопку Написати ⬇⁣