+38 (050) 478 00 45


+38 (050) 478 00 45

4 причини, чому варто купити трекер для автомобіля

4 причини, чому варто купити трекер для автомобіля

GPS трекер – що це?

GPS-трекер для авто – це пристрій для моніторингу розташування, рівня палива, швидкості руху, маршруту транспорту та інших показників залежно від наявності тих чи інших датчиків під'єднаних до трекеру. Може використовуватися як у приватному безпековому транспорті, так і в комерційних автопарках для вирішення комерційних завдань.

1 причина

Контроль. Ви завжди знаєте розташування Вашого автомобіля з точністю до декількох метрів. Коли Ваші родичі попросять машину на вихідні, або якщо ви відлетіли в подорож, завжди можна переглянути точні координати транспортного засобу.

2 причина

Безпека. Викрадення – це неприємне явище, яке може статися з кожним. GPS трекер для машини допоможе відстежити автомобіль та знайти злочинця «за гарячими слідами».

3 причина

Економія часу та палива. За допомогою програми моніторінгу завжди можна визначити оптимальний маршрут, короткий шлях до мети і навіть місце для паркування. Програма може прокласти маршрут та знизити витрати пального.

4 причина

Комерційна доцільність. Компанії використовують трекери для підвищення ефективності роботи співробітників, контролю транспортних засобів, рівня палива та інших деталей експлуатації своїх автопарків.

Читайте також: GPS-трекери впроваджуються до шкіл США